SF-M serisi TOUGH özellikli UHS-II SD Kart ürününün görüntüleri
SF-M serisi TOUGH özellikli UHS-II SD Kart ürününün görüntüleri
SF-M serisi TOUGH özellikli UHS-II SD Kart ürününün görüntüleri
Dünyanın en sağlam SD kartı

Ultra güçlü, süper hızlı SF-M serisi TOUGH özellikli kart karşınızda

Zorlu ortamlarda çekim yaparken, SF-M serisi TOUGH özellikli SD kartlar idealdir. Çeşitli alanlardaki profesyonel fotoğrafçılar ve videografların yanı sıra fotoğraf meraklıları için de tasarlanan bu kartlar, en ekstrem çekimlere dayanabilecek kadar sağlamdır. Kaya gibi sağlam güvenilirlik ve yüksek hızla, aksiyonu yakalamak için gereken performans elinizde. 

Bükülmeye karşı 18 kat daha dayanıklı
Dünyanın en sağlamı: bükülmeye 18 kat dayanıklı 

Ultra güçlü, reçine kalıplı tasarım sayesinde SF-M serisi TOUGH özellikli kartlar, bükülmeye SD standardına göre 18 kat daha dayanıklıdır. İşte güvenebileceğiniz sağlamlık.

IP68 sınıfı suya ve toza dayanıklılık
IP68 sınıfı suya ve toza dayanıklılık

SF-M serisi TOUGH özellikli kartlarımız, 72 saate kadar 5 metre derinliğindeki suya batırılabilir ve tamamen toz geçirmez niteliktedir. Yani her türlü koşulda tam koruma sağlanır.   

5 metreye varan düşüşlere dayanır
Çarpmaya dayanıklı: 5 metreye varan düşüşlere dayanır

Kaya gibi sağlam malzemelerden tek parçalı bir kalıpta üretilen SF-M serisi TOUGH özellikli kartlar 5 metreye kadar düşüşlere dayanır.

Dünyanın ilk tek parçalı, kalıplı tasarımı
Dünyanın en sağlam tek parçalı, kalıplı tasarımı

Yenilikçi, tek parçalı kalıplı tasarım ve yüksek dayanıklılık sunan malzemelerle SF-M serisi TOUGH özellikli kartlar, çekim onları nereye götürürse götürsün, profesyonellere ve fotoğraf meraklılarına rahatlık ve koruma sağlar. 

Dünyanın ilk dişsiz SD kart tasarımı
Dişsiz, yazmaya karşı koruma anahtarı içermeyen tasarım

Yeni SF-M serisi TOUGH özellikli kartlarda, geleneksel SD kartlardaki kolayca kırılan ve yazmayı engelleyebilecek parçalar olan narin konnektör dişleri ve yazmaya karşı koruma anahtarı kullanılmıyor.

Günümüzün talepkar profesyonelleri için üstün dayanıklılık ve güvenilirlik
Güven veren hız

İster yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çeken bir profesyonel fotoğrafçı ister 4K belgesel üzerine çalışan bir videograf ister uzak manzaraları keşfeden bir fotoğraf meraklısı olun, bu bellek kartları aksiyonu yakalamanız için gereken hızı sunar. Seri çekimden sonra, daha hızlı tampon bellek temizliği sağlar ve içerikleri bilgisayara verimli bir şekilde aktarır.


Yüksek yazma hızları
Yüksek yazma hızları

150 MB/sn’ye varan yüksek yazma hızlarıyla bu kartlar, daha uzun süreli seri yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimini ve ayrıca daha hızlı tampon bellek temizliğini destekler.

Yıldırım hızında yedekleme ve veri aktarımı
Yıldırım hızında yedekleme ve veri aktarımı

Çekim yapmaya daha fazla, aktarmaya veya yedeklemeye daha az zaman harcayın. 277 MB/sn’ye varan son derece yüksek okuma hızlarıyla, en büyük ortam dosyalarını bile saniyeler içinde bilgisayara aktarabilirsiniz. 

V60 ile yüksek çözünürlüklü video için optimize edildi
V60 ile yüksek çözünürlüklü video için optimize edildi 

SF-M serisi TOUGH özellikli kartlarımız, istikrarlı 4K kayıt ve yüksek bit hızlı video çekimi için V60 Video Hız Sınıfını destekler. Her türlü yüksek çözünürlüklü video çekimi için idealdir.

Güvenilirlik, yedekleme

Özel yazılım, kartınızın en yüksek performansını devam ettirmesini sağlar

SD Scan Yardımcı Programı belleğinizi tarar ve izler
Belleğinizi tarar ve izler

Zamanla SD kart belleği yıpranır ve verileri güvenilir şekilde kaydedemez. SD Scan Yardımcı Programı, SD kart belleğinizi otomatik olarak tarayıp sizi haberdar eder, böylece sınıra ulaşmadan tedbir alabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilebilir.

Kayıp dosyaları kurtarır

Hiç korkmayın. İşler ters gitse bile, kazara silinen veya oynatılamayan fotoğraf ve video dosyalarını kurtaran, indirilebilir kurtarma yazılımıyla felaketten kaçınabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilebilir. 

File Rescue kayıp dosyaları kurtarır

Özellikler ve Teknik Nitelikler

En çetin ortamlarda ve zorlu koşullarda çekim için, dayanıklı bir dış kaplama ve dişsiz tasarımla sağlamlaştırıldı. Yüksek okuma ve yazma hızları sayesinde bu kartlar çok çeşitli fotoğraf ve 4K video çekimleri için idealdir.
  • Ezilmeye ve darbeye karşı dayanıklı tasarımla SAĞLAM teknik özellikler

  • Dişsiz ve yazmaya karşı koruma anahtarı içermeyen tasarım, güvenilirliği artırır ve kırılma riskini ortadan kaldırır

  • IP68 sınıfı toza ve suya dayanıklılık

  • 277 MB/sn’ye varan okuma ve 150 MB/sn’ye varan yazma hızının keyfini çıkarın

  • SD Scan Yardımcı Programı, kartınızın durumunu izler ve yazma döngüsü sınırına ulaşmadan size haber verir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri