SF-UX2 Serisi SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-UX2 Serisi SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri
SF-UX2 Serisi SD Bellek Kartı ürününün görüntüleri

Özellikler

Hem yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmek hem de 4K video yakalamak için uygun seçenek

70 MB/sn’ye varan yazma hızı, Sınıf 3 UHS hızı (U3) ve Sınıf 30 Video Hızı (V30) desteğiyle rahatça yüksek çözünürlüklü fotoğraflar veya 4K çözünürlüğünde videolar yakalayabilirsiniz. Yüksek performanslı fotoğraf makineleri, Handycam ve daha fazlası için mükemmel eşlikçi.

PC'ye Hızlı Aktarım

94 MB/sn’ye varan yüksek okuma hızıyla büyük medya dosyalarını bile bilgisayarınıza saniyeler içinde aktarın. Daha az bekleyip daha çok iş yapın.

File Rescue

Bazen bir terslik olur, fotoğraf ve dosya gibi veriler yanlışlıkla silinir. File Rescue, herkesin kullanabileceği kolaylıkta, güçlü bir veri kurtarma aracıdır. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

Hemen indirin

Üstün Güvenilirlik

Yoğun kullanımda bile üst düzey güvenilirlik ve dayanıklılık: Röntgen ışınlarına, Suya, Sıcaklığa ve darbelere dayanıklı.

Daha fazlasını görün

Desteklenen Arayüz

UHS-I arayüz performansını destekler

Teknik Özellikler
70 MB/sn’ye varan yüksek yazma hızı ve Sınıf 30 Video Hızı (V30) sayesinde, SF-UX2 serisi bellek kartlarını kullanarak 4K Ultra HD video ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için gereken performansla fotoğraf makinenizin çekim özelliklerinden en iyi şekilde faydalanın.
  • 94 MB/sn'ye kadar okuma ve 70 MB/sn'ye kadar yazma hızı ile ultra hızlı işlemlerin keyfini sürün.

  • Full HD video kaydı için idealdir, belirli modeller 4K ve Full HD (XAVC S ) kayıt ile uyumludur.

  • File Rescue yazılımı ile silinen veya zarar gören görüntüleri kurtarın. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

Aktarım Hızı (okuma)
94 MB/sn’ye kadar (SDR104)
Aktarım Hızı (Yazma)
70 MB/sn’ye kadar
Hız Sınıfı
Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı), Sınıf 3 (UHS Hız Sınıfı), V30 (Video Hız Sınıfı)
Arayüz
UHS-I
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi