İçeriğe Atla
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri

Özellikler

2.1 kanal sistem, filmlerinizin ses kalitesini en üst düzeye çıkarır 

Bu 2.1 kanal sound bar ile filmlerdeki sesleri tüm gücüyle duyun. İki sürücü, tüm frekanslarda dengeli ses tepkisi sunmak için hassas olarak geliştirildi. Eklenen kablolu subwoofer, basları güçlendirerek her patlamanın ve aksiyon sahnesinin hiç olmadığı kadar etkili olmasını sağlar. 

Sinematik deneyim için sanal surround ses 

Kablolu subwoofer'lı kompakt hoparlör çubuğu, film, TV programı ve spor izlemeyi yepyeni bir deneyim haline getiren, odayı dolduran sanal surround ses oluşturur. Sanal surround ses, beynin ses kaynaklarını ilişkilendirme yöntemini taklit eder ve yalnızca sol ve sağ hoparlör kanallarını kullanarak gerçekçi, üç boyutlu bir ses alanı yaratır. 

S-Master dijital amplifikatör: gerçek ses saflığı

S-Master dijital amplifikatör ile en iyi dijital sesin tadını çıkarın. Sadeleştirilmiş, tam dijital sinyal yolu kullanan S-Master amplifikatör, dijital ses sinyallerini geleneksel amplifikatörlerin gerektirdiği birkaç analog aşama olmadan üretir. Böylece hem daha fazla güç elde edilir hem de ısınmadan kaynaklanan bozulmalar azaltılır. 

ClearAudio+ müziğinizi zenginleştirir 

Sony'ye özel ClearAudio+, zengin bir dinleme deneyimi için sesi otomatik olarak ayarlar. Dijital sinyal işleme teknolojileri alanındaki uzmanlığı bir araya getiren ClearAudio+, dinlediğiniz müzik türü ne olursa olsun sürekli olarak net, yüksek kaliteli ses sunmak için ses formatlarını optimize edebilir. 

Her odaya uygun ince tasarım 

Büyük ekranlı televizyonlara güçlü ses sunmak için tasarlanan bu ince sound bar, yalnızca 5,1 cm (2 inç) olan yüksekliğiyle görüşünüzü engellemez. Minimalist tarzı sayesinde ister masaya koyun ister duvara monte edin, odanızdaki harika durur. 

Bluetooth® ile kablosuz akış 

Bluetooth® ile favori parçalarınızı ve uygulamalarınızı kablosuz olarak yayınlayın. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bu Bluetooth® özellikli sound bar ile eşleştirin, müzik dinlemenin yanı sıra çalma listelerini ve ses seviyesini doğrudan cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. 

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. *Uyumlu cihazlara bakın

Uyumlu cihazları bulun

Kolay bağlantı için birden çok giriş 

Birden çok bağlantıyla ev eğlencenizden keyif almanız çok kolay. Harika bir ses deneyimi için optik kablo kullanarak TV, DVD veya Blu-ray Disc™ oynatıcınızı bağlayın ya da tercih ettiğiniz müzik çaları analog giriş üzerinden bağlayın. İsterseniz bir USB bellek takıp USB'den oynatma ile sevdiğimiz tüm müzik parçalarını bile çalabilirsiniz. 

Teknik Özellikler
HT-CT80 sound bar ile filmlerinizden daha fazla keyif alın. 2.1 kanal surround ses ile, S-Master dijital amplifikatör ve kablolu subwoofer, filmleri ve müziği anında canlandırmanız için gereken her şeyi sağlar. Kolay, sürükleyici bir izleme deneyimi için sound bar'ı TV'nizin önüne yerleştirin ve çeşitli girişleri kullanarak bağlanın. 
  • Saf ses kalitesi için S-Master dijital amplifikatör

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik 

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı 

  • Sanal surround ses sinematik ses oluşturur 

  • Müzik için USB'den oynatma 

Güç Çıkışı (Toplam)
80 W
Amplifikatör Kanalları
2.1 kanal
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Analog Ses (1 mini jak), Bluetooth® Kapsama Alanı (NFC), İsteğe Bağlı Giriş/Çıkış/TV (CEC), USB (wma, mp3, aac, wav)
Ana Ünite Boyutu - Yalnızca Gövde (G x Y x D) (mm)
90,1 x 5,2 x 8,4 cm
Subwoofer Boyutu (G x Y x D) (mm)
16,5 x 24,3 x 29,6 cm
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi