Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Bluetooth® teknolojili 2.1 kanal Sound Bar ürününün görüntüleri
Videoları zahmetsizce eve getirin

HT-CT80 sound bar ile filmlerden daha fazlasını alın. S-Master dijital amplifikatör ve kablolu subwoofer, 2.1 kanal surround ses ile videoları ve müzikleri anında canlandırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Sound bar'ı TV'nizin önüne yerleştirin ve kolay, sürükleyici bir izleme deneyimi için çeşitli girişleri kullanarak bağlanın.

Sanal surround ses
Surround ses

Bu 2.1ch sound bar, 80W sinematik ses ile filmlerinize hak ettikleri gerçekçiliği katar.

Kablosuz bağlantı
Kablosuza geçin

Bluetooth® üzerinden NFC Tek dokunuşla dinleme özelliğini kullanarak belirli akıllı telefonlar veya tabletlerden kablosuz müzik akışı gerçekleştirin.

İzlediğiniz her şeyde daha fazlasını duyun

Kompakt, çift yönlü bir hoparlör çubuğu ve kablolu subwoofer, odayı dolduran sesler oluşturarak eğlence içeriğinize adeta hayat kazandırır.

Sanal surround ses
Etkileyici bir film deneyimi

Sanal surround ses

Etkileyici sanal surround teknolojisi, üç boyutlu ses alanlarını doğal bir şekilde taklit ederek daha geniş dinleme alanında zengin, aslına sadık sesin tadını çıkarmanızı sağlar.

S-Master amplifikatör
Müzik doğruluğu

S-Master dijital amplifikatör, ses sinyallerini geri kazandırıp optimize ederek her kaynakta diyalogları, müzikleri ve ortam seslerini keskinleştirir ve zenginleştirir.

ClearAudio+
Optimum ses kalitesi

Sony'nin ses teknolojilerini bir araya getiren ClearAudio+, sesi optimize ederek müzikleri, diyalogları ve ses efektlerini daha net ve ayrılmış şekilde duymanızı sağlar.

Dinamik subwoofer

Dikey veya yatay olarak, sesi önden çıkaran 24,5 cm (9,6 inç) x 17 cm (6,7 inç) kablolu subwoofer, video müziklerini zengin, çınlayan basla geliştirir.

Kablolu subwoofer
TV'nizle uyumludur

Ekranınızın önüne değil, altına oturur

81,3 cm'nin (32 inç) üzerindeki tüm büyük ekranlı TV'lerin altına zarifçe oturan ince tasarıma sahip, sadece 5,1 cm (2 inç) uzunluğundaki bu sound bar, size aksiyonu her zaman tam ekran görünümde sunar. Birden çok montaj seçeneği ve şık tasarımıyla HT-CT80, raf üzerinde veya duvara monte şekilde harika görünür.

Ses kurulumunu siz belirleyin.
Masa üstü kurulumu
Ekranınızın altına yerleştirin

Sound Bar'ı TV'nizin altındaki rafa yerleştirin ve kanepede TV izlemek için ideal yükseklikten gönderilen sesin tadını çıkarın.

Duvara monte edilebilir
Duvara monte edin

Ses öne bakan iki hoparlörden doğrudan size doğru yönlendirilerek etkileyici, sinematik bir deneyim sunulur.

NFC ve Bluetooth®
Kesintisiz akış

Belirli NFC akıllı telefonları veya tabletleri Sound Bar'a dokundurarak anında Bluetooth® bağlantısı gerçekleştirin. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile manuel olarak eşleştirerek kablosuz müzik akışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bağlanın

Optik girişle, TV'nize, DVD veya Blu-ray Disc™ oynatıcınıza kolayca bağlanabilirsiniz. Ayrıca mükemmel, çok kanallı dijital ses için analog kablo kullanarak AV alıcıya bağlanabilir veya en sevdiğiniz müziği USB bellekten çalabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

HT-CT80 sound bar ile filmlerinizden daha fazla keyif alın. 2.1 kanal surround ses ile, S-Master dijital amplifikatör ve kablolu subwoofer, filmleri ve müziği anında canlandırmanız için gereken her şeyi sağlar. Kolay, sürükleyici bir izleme deneyimi için sound bar'ı TV'nizin önüne yerleştirin ve çeşitli girişleri kullanarak bağlanın. 
  • Saf ses kalitesi için S-Master dijital amplifikatör

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik 

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı 

  • Sanal surround ses sinematik ses oluşturur 

  • Müzik için USB'den oynatma 

Güç Çıkışı (Toplam)
80 W
Amplifikatör Kanalları
2.1 kanal
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Analog Ses (1 mini jak), Bluetooth® Kapsama Alanı (NFC), İsteğe Bağlı Giriş/Çıkış/TV (CEC), USB (wma, mp3, aac, wav)
ANA ÜNİTE BOYUTU – YALNIZCA GÖVDE (G x Y x D) 
90,1 x 5,2 x 8,4 cm
SUBWOOFER BOYUTU (G X Y X D) 
16,5 x 24,3 x 29,6 cm
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri