HT-G700

Sinematik surround ses, kristal netliğinde diyalog

Bu 3.1 kanallı Dolby Atmos®/ DTS:X™ sound bar, sarıp sarmalayan güçlü surround sesi kristal netliğinde diyaloglarla birleştirerek kendinizi favori TV programlarınıza ve filmlere kaptırmanızı sağlıyor.

7.1.2 kanala varan surround sesle, sesi her yönden duyun

Gelişmiş surround teknolojimiz Vertical Surround Engine, tek bir ince ünitede Dolby Atmos®/ DTS:X™ gibi son sinema ses formatlarının heyecanını yaşamanızı sağlar. Üç ön hoparlör, eşsiz Sony sinyal işlemeyle birlikte "dikey" ses üreterek her taraftan geliyormuş gibi hissedilen sanal surround ses oluşturur.

Dikey ses tasviri
Yukarıdan gelen sesin keyfini çıkarın 

Sony’nin sanal surround teknolojisi sayesinde, sound bar sesi dikey alana yerleştirebilir; böylece tavan içi veya yukarı çıkışlı hoparlörlere gerek kalmadan 3D ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Vertical Surround Engine, Dolby Atmos ve DTS:X’in yanı sıra diğer formatlara da daha gerçekçi ve çok boyutlu ses kazandırır.

Surround ses tasviri
Surround artık çok kolay

Sony’nin eşsiz dijital ses alanı işleme teknolojisi, sadece ön hoparlörleri kullanarak sesin her iki taraftan size doğru gelmesiyle, sanal olarak surround ses alanı oluşturur. Arka hoparlör eklemeye gerek kalmaz, yani yaşam alanınızda karışıklık yaratmadan zengin, sinematik surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her filmde tam sinema 7.1.2 deneyimini yaşayın

Modern bir sinema salonunda her tarafta hoparlörler olur, her birinin sesi incelikle ayarlanır ve birlikte gerçekten sürükleyici bir surround ses deneyimi oluştururlar. Sürükleyici AE (Ses İyileştirme) düğmesine bastığınızda HT-G700, normal stereo sesi dahi 7.1.2 surround sese yükseltebilir; böylece her TV programı ve film surround sese kavuşur.

Net diyalog için merkez hoparlör

Özel merkez hoparlör, ister favori TV programınızdaki hızlı diyaloglar ister bir Hollywood filmindeki fısıltılar olsun, insan seslerinin net duyulmasını sağlar. Müzik için de idealdir, zengin ayrıntılara sahip bir dinleme deneyimi sunar.

Zengin, güçlü bas sesi

Güçlü kablosuz subwoofer, daha derin ve zengin bas sesi sunar, ayrıca basit bir kablosuz bağlantıyla subwoofer’ı dilediğiniz yere koyabilirsiniz.

Mükemmel kurulumu seçin

Her ses için bir düğme: İzlediğiniz veya dinlediğiniz içeriğe uygun olanı seçin. Otomatik Ses, Standart Surround, Sinema, Müzik, Gece ve İnsan Sesi modlarından birini seçin ve izleme deneyiminizde ince ayarlar yapmak için subwoofer kontrolünü kullanın.

Sinema modu
Sinema modu

Arkanızdan gelen ve sizi film deneyiminin içine çeken sesle etrafınızdaki tüm aksiyonu hissedin ve duyun.

Müzik modu
Müzik modu

Favori müziğinizin tüm canlılığını ve zenginliğini ince ayrıntılarla duyun.

Ses modu
Ses modu

İster sabah haberleri ister sezon finali olsun, bu mod, hiçbir şeyi kaçırmamanız için ses ayarlarını konuşmayı güçlendirecek şekilde ayarlar.

Gece modu
Gece modu

Gece film mi izliyorsunuz? Bu işlev, düşük ses seviyelerinde dahi her şeyi net duyabilmeniz için ses dengesini optimum hale getirir.

Kolay bağlantılar

Bluetooth® teknolojisi üzerinden uyumlu bir TV’yi veya cihazı kablosuz olarak bağlayın ya da tam bant genişlikli ses için HDMI eARC/ARC veya optik dijital girişi kullanın.

Bluetooth® logosu
Bluetooth® teknolojisi ile akış yapın

Bluetooth® teknolojisi ile kablosuz müzik akışı gerçekleştirin.

Oturma odasında HT-G700 ile birlikte bir aile
Kaliteli zaman geçirmenin en güzel hali

Film izleyin. Dizinizin yeni bölümlerine yetişin. Müzik dinleyin. Tuttuğunuz takıma tezahürat edin. Ailenizle birlikte yapmayı sevdiğiniz ne varsa Sony sound bar’la daha da eğlenceli olur. Kaliteli zamanları en sürükleyici ve eğlenceli şekilde yaşayın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Güçlü, dinamik surround sesle TV’ye ve filmlere kendinizi kaptırın. Şık ve kolay kullanılan bu Dolby Atmos® sound bar’da daha net diyalog için özel bir merkez hoparlör dahi bulunur.
  • 3.1 kanal Dolby Atmos/DTS:X ve Vertical Surround Engine

  • Sürükleyici AE, sesi yaklaşık 7.1.2 kanallı sese yükseltiyor

  • Daha net diyalog için merkez hoparlör

  • Güçlü bas sesi için kablosuz subwoofer

  • Daha iyi film ve müzik için ses modları

Güç Çıkışı (Toplam)
400 W
Amplifikatör Kanalları
3.1 kanal
ANA ÜNİTE BOYUTU – YALNIZCA GÖVDE (G x Y x D) 
980 x 64 x 108 mm
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri