HT-NT3

İnce tarz. Güçlü ses.

İster duvara monte edilmiş isterse düz yerleştirilmiş olsun HT-NT3, olağanüstü Yüksek Çözünürlüklü Ses ile şık ve modern bir tasarımı bir araya getirerek etkileyici bir dinleme deneyimi sunar.

Sanatçıların İstediği Kalitede

CD kalitesinden daha yüksek olan Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Gerçek ses alanıyla dinleyin

S-Force PRO Front Surround Ses

Bu etkileyici sanal surround ses teknolojisi, üç boyutlu ses alanlarını doğal bir şekilde taklit ederek daha geniş dinleme alanında zengin, aslına sadık sesin tadını çıkarmanızı sağlar.

Videoyu izleyin

HT-NT3'ü yakından inceleyin ve bu ultra ince sound bar'dan nasıl 2.1 kanal surround ses çıktığını keşfedin.

Dolby® TrueHD
Dolby® TrueHD

Dolby® TrueHD kayıpsız sıkıştırma formatı ile net, hi-fi sesin tadını çıkarın.

DTS-HD™
DTS-HD™

DTS-HD formatı sayesinde filmlere ve müziklere dinamik surround ses ile hayat verin.

Bağlanın

Ev Ses Sistemi kurulumunuzu genişletmeniz kolaydır. 3 HDMI girişi, 1 HDMI ARC çıkışı, bir USB girişi ve optik dijital ve analog bağlantılarla tüm cihazlarınızı bağlamak için yer vardır.

4K geçiş

Kaynaktan ekrana 4K kalitesini koruyun. 4K geçiş özelliği, görüntü kalitesinden ödün vermeden verileri sound bar'a aktarır ve HDCP2.2 ile uyumludur.

4K geçiş
Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?

Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD'lerde kullanılanlardan daha yüksek örnekleme oranları kullanılarak müziğin kodlanmasını ve çalınmasını sağlayan bir dizi dijital işlemdir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?
44,1 KHZ / 16 BİT [CD]
Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?
96 KHZ / 24 BİT [YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK]
S-Master HX
S-Master HX dijital amplifikatör

S-Master HX amplifikatörümüz, dijitaldir ve ses akışındaki gürültü seviyelerini azaltmak amacıyla analog bileşenleri ortadan kaldırarak üstün ses netliği sağlar.

DSEE HX
Dijital Ses Geliştirme Motoru

DSEE HX™ ile çevrimiçi müzik akış hizmetlerindeki müzikler bile Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın zengin sesler üretmek amacıyla yükseltilir.

ClearAudio+
ClearAudio+

ClearAudio+, ne izliyor veya dinliyor olursanız olun oyun modu, film modu veya müzik modu gibi ses ayarlarını otomatik olarak belirler.

Olağanüstü ses için geliştirildi

Hoparlör yapısından hassasça ayarlanmış ses teknolojilerine kadar HT-NT3'ün her bir bileşeni, mümkün olan en yüksek ses kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Müziğinize bağlanın

Kablosuz teknolojiler ve yüksek kaliteli ses codec'lerinin bir araya gelmesi sayesinde favori müziklerinizin akışını hak ettikleri ayrıntı ve netlik seviyesinde gerçekleştirmek kolaydır.

Yüksek kaliteli kablosuz ses akışı

Müzik keyfini bir üst seviyeye çıkarın. Sony tarafından geliştirilen LDAC codec'i tipik Bluetooth® akışına göre üç kata kadar yüksek bit hızını destekler. Etkili kodlama ve 96 kHz örnekleme oranını birleştiren LDAC, CD'den daha yüksek kalitede dinleme deneyimi için daha fazla ayrıntı yakalar.

Kablosuz kişisel dinleme

Başkalarını rahatsız etmeden kablosuz müziğin keyfini çıkarın

En yeni LDAC uyumlu Yüksek Çözünürlüklü kulaklıklar dahil herhangi bir Bluetooth® kablosuz cihaza sound bar'dan müzik akışı gerçekleştirin.

Kişisel kablosuz dinleme
NFC
Anında bağlanın

NFC Tek Dokunuş sayesinde belirli akıllı telefonlar ve sound bar arasında hızlı bağlantı kurun.

Bluetooth®
Bluetooth® akış

Bluetooth® ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz müzik akışı gerçekleştirin.

Wi-Fi® sound bar
Kablosuz akış

Dizüstü bilgisayar veya mobil cihazınızdan ses akışı gerçekleştirmek için dahili Wi-Fi® ile internete bağlanın.

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify
Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

Tüm müziklerinizi bir araya getirin

Yeni SongPal uygulamasıyla kolay akış kontrolü

SongPal uygulaması dinleme deneyiminizi kolay ve sezgisel şekilde yönetmenizi sağlar. SongPal uygulamasını uyumlu akıllı telefonlara yükleyin ve müzik çalma işlevlerini, cihaz ayarlarını ve daha birçok işlevi tek bir uygulamadan kontrol edin.

SongPal uygulaması
Başka odada müzik dinleyin

SongPal uygulaması ile kontrol edilen çok alanlı dinleme özelliğiyle aynı şarkıyı evin diğer odalarında dinlemeye devam edin. Seçili Sony sound bar'ları ve hoparlörleri bir arada gruplandırmak için SongPal Link'i kullanın, daha sonra evinizdeki odalarda farklı müzik hizmetleri, akıllı telefon, PC veya DLNA ağınızdan müzik akışı gerçekleştirin.

Eğlencenin kalitesini artırın

İster favori filminizi izliyor, ister en yeni oyunları oynuyor veya klasik bir albüm dinliyor olun HT-NT3, üstün ve etkileyici eğlence deneyimi için ses kalitesini iyileştirir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

İster duvara monte edilmiş isterse düz yerleştirilmiş olsun HT-NT3, olağanüstü Yüksek Çözünürlüklü Ses ile şık ve modern bir tasarımı bir araya getirerek etkileyici bir dinleme deneyimi sunar. Yalnızca 6,5 cm (1,95 inç) derinliğindeki bu ince sound bar, sanal surround ses teknolojisini kullanarak, dikkat çekmeyen bir tasarımla sürükleyici film ve müzik deneyimi sunar.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik

Güç Çıkışı (Toplam)
400 W
Amplifikatör Kanalları
2.1 kanal
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Analog Ses Girişi (TV CEC dahil), Bluetooth® Alımı, Bluetooth® İletim, Ethernet, USB-A
ANA ÜNİTE BOYUTU – YALNIZCA GÖVDE (G x Y x D) 
107 x 8,6 x 6,5 cm
SUBWOOFER BOYUTU (G X Y X D) 
19 x 38,2 x 38,5 cm
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi