HT-NT5

Neler kaçırdığınızı keşfedin

İnce sound bar'ın 3 yönlü hoparlör ve 6 ayrı amplifikatörüyle Yüksek Çözünürlüklü Ses'i deneyimleyin. Özel tasarımlı yukarı bakan tweeter ve S-Master HX amplifikatörler ile çevrenizi saran sesle filmler, çalma listeleri ve video oyunlarından daha çok keyif alın.

EV SİNEMASI VE SOUND BAR'LAR

Yüksek Çözünürlüklü Ses/Wi-Fi® Özellikli 2.1 Kanal Sound Bar

HT-NT5
Yüksek Çözünürlüklü Ses/Wi-Fi® Özellikli 2.1 Kanal Sound Bar ürününün fotoğrafı
Sanatçıların İstediği Kalitede

CD kalitesinden daha yüksek olan Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Birinci sınıf ses için üretildi

HT-NT5'in özel olarak geliştirilen ses bileşenleri ve Yüksek Çözünürlüklü Ses teknolojileriyle her şarkıda ve film seslerinde yeni derinlikler ve küçük ayrıntıları keşfedin.

S-Force Surround Ses
Sesle çevrelenin

Sanal surround ses teknolojimiz, sizi çepeçevre saran zengin, üç boyutlu ses alanlarını taklit ederek sizi sevdiğiniz filmlerin kalbine götürür.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?

Standart çözünürlükten HD'ye geçmeye benzeyen Yüksek Çözünürlüklü Ses parçaları, MP3 ve hatta CD'lere göre çok daha kalitelidir ve her nefesi, her davul sesini ve her notayı duymanızı sağlar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

3,2 kat daha fazla veri iletilir

DSEE HX görüntü yükseltme
DSEE HX görüntü yükseltme

Orijinal kaydın tüm ayrıntılarını duyun. DSEE HX, sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan nüansları geri kazandırarak stüdyo kalitesinde ses sunar.

Her şeye bağlayın

HDMI, USB ve optik bağlantı noktaları

Artık 3 adet HDMI girişi, 1 adet HDMI çıkışı, USB, dijital ve analog bağlantılar sayesinde tüm içerikleri yüksek kaliteli sesle dinleyebilirsiniz. 

HDR ile uyumlu
HDR ile uyumlu

HDR sinyali, diğer video formatlarına göre çok daha yüksek parlaklık aralığında olağanüstü ayrıntı, renk ve kontrast sunar. 

HDCP 2.2 kopyalama koruması
HDCP 2.2

HT-NT5, HDCP 2.2 kopyalama korumasıyla uyumlu olduğu için gelecekteki 4K formatlarını da destekler. 

TV'nizle uyumludur

HT-NT5'in yalın tasarımı görüşünüzü kısıtlamaz ve duvara kolayca monte edilebilir. Akıllı hoparlör kontrolü her ayar için sesi optimize eder. 4K uyumluluğu sayesinde özgün ses keyfini gerçekçi görüntülerle birlikte yaşayabilirsiniz.

Duvara montaj
Zarif yerleşim

Duvara monte edilebilen zarif tasarım, TV'nizin altında harika görünür.

Yalın tasarım
Yalın tasarım

Sound bar yüzeye yerleştirildiğinde kompakt gövdesi izlediğiniz içeriği engellemez.

Sizi asla yalnız bırakmayan ses deneyimi

SongPal Link ile evin her odasında müzik akışı gerçekleştirin

SongPal uygulaması ile kontrol edilen çok alanlı dinleme özelliğiyle evin her yerinde aynı şarkıyı dinleyin. Belirli Sony sound bar'ları ve hoparlörleri bir arada gruplandırmak için SongPal Link'i kullanın ve çoklu alanda müzik akışı gerçekleştirin.

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify
Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

Wi-Fi®
Kablosuz ses

Dahili Wi-Fi®'la internet müzik akışına kablosuz bağlanın veya Bluetooth®'la laptop, akıllı telefon veya tabletten ses akışı gerçekleştirin.

Daha iyi Bluetooth®

LDAC, Sony'nin Bluetooth® üzerinden yüksek kaliteli kablosuz ses deneyimi yaşatan yeni ses teknolojisidir. LDAC ile üstün kablosuz dinleme deneyimi için Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine eşdeğer müzik akışı gerçekleştirebilirsiniz. 

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu ince sound bar'daki 6 ayrı amplifikatörden güç alan 3 yönlü hoparlörle zarif bir tasarımda Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini yaşayın. Özel olarak tasarlanan üstteki tweeter'lar ve S-Master HX amplifikatörler, çevrenizdeki küçük ses ayrıntılarını ortaya çıkararak kendinizi her filme, çalma listesine ve video oyununa daha fazla kaptırmanızı sağlar. İnce profili, kendinizi tamamen izlediğiniz şeye vermenizi sağlar.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX, müziği Yüksek Çözünürlüğe yakın kaliteye yükseltir

  • 3 yönlü hoparlörlerden ve 6 ayrı amplifikatörden güç alan Yüksek Çözünürlüklü Ses

  • S-Force PRO Front Surround sinematik ses üretir

  • Kablosuz çok alanlı dinleme

Güç Çıkışı (Toplam)
400 W
Amplifikatör Kanalları
6.1 kanal
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Analog Ses Girişi, Bluetooth® Alımı, Bluetooth® İletim, Ethernet, USB
ANA ÜNİTE BOYUTU – YALNIZCA GÖVDE (G x Y x D) 
108 × 5,8 × 12,7 mm
SUBWOOFER BOYUTU (G X Y X D) 
19 × 38,2 × 38,6 cm

Kutu İçeriği

HDMI™ Kablosu, Duvara Askı Aparatı, Güçlü Hoparlör Izgarası kancası, Piller, Hızlı Kurulum Kılavuzu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi