HT-S400

Net diyaloglarla zengin surround ses keyfi

Güçlü bir kablosuz subwoofer içeren bu sound bar, toplam 330 W çıkışla sinematik surround sesi oturma odanıza getirir. Daha derin bas ve daha net diyalogla, film ve TV izlemek daha sürükleyici olur; müzik dinlemek ise daha zengin ve ilgi çekici bir deneyim haline gelir.

Her taraftan gelen sesi duyun

Bu sound bar, yüksek kaliteli Dolby® Digital ile S-Force PRO Front Surround sanal surround ses teknolojimizi bir araya getirir. Sinema stilinde surround sesi taklit ederek sizi en sevdiğiniz filmlerin içine çeker. 

S-Force PRO Front Surround teknolojisinin sadece ön hoparlörleri kullanarak sanal surround ses sunmasını gösteren grafik
Surround artık çok kolay

Sony’nin eşsiz dijital ses alanı işleme teknolojisi, sadece ön hoparlörleri kullanarak her iki taraftan size doğru gelen sesle surround ses alanını sanal olarak üretir. Zengin, sinematik surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Net diyaloğun ve güçlü sesin keyfini çıkarın

Güçlü hoparlörler birlikte çalışarak odanızın her yerinde geniş aralıklı ses sunar; hoparlör ünitesindeki X-Balanced Speaker Unit ve Ayrık Dişli Kenar gibi teknolojiler ise vokal netliğini artırır. Yani ister film ister TV izleyin, hiçbir diyaloğu kaçırmazsınız.

X-Balanced Speaker Unit’in eşsiz dikdörtgen şeklinin geleneksel hoparlörle karşılaştırması
X-Balanced Speaker Unit

Ön hoparlörlerde bir X-Balanced Speaker Unit bulunur. Bu hoparlörlerin eşsiz dikdörtgen şekli diyaframı en üst düzeye çıkarır. Sürücü gezinmesini azaltıp ses basıncını korur, daha az bozulma ve daha yüksek vokal netliği ortaya koyar.

Ayrık Dişli Kenar

X-Balanced Speaker Unit’teki Ayrık Dişli Kenar, net ses kalitesi için vazgeçilmez olan dikey genişlik simetrisini iyileştirir. Bunu da diyafram kenarının içindeki ve dışındaki gerilimin kontrol edilmesini sağlayan, stratejik şekilde yerleştirilmiş kesikler kullanarak başarır.

X-Balanced Speaker Unit’teki Ayrık Dişli Kenarın yakın çekimi
Kablosuz subwoofer’ın dörtte üçlük görünümü
Daha derin, daha zengin bas sesi

160 mm geniş hoparlör üniteli, güçlü kablosuz subwoofer daha derin, daha zengin bas sesi sunar.

Kullanımı çok keyifli

Bu sound bar, sezgisel kontrollerden kablosuz bağlantıya kadar, stressiz bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.

Rahat kontrol

Yeni sade uzaktan kumanda, göze hoş gelen ve ele oturan tasarım ile kolay, sezgisel kullanımı bir araya getirir. Kullanışlı özellikler arasında ses seviyesi ve ses ayarlarına yönelik özel düğmeler yer alır.

Uzaktan kumandayı kullanan elin görüntüsü
HT-S400 sound bar ve kablosuz subwoofer’ın uzaktan kumandası
Sadece sesinizi seçin 

Sound bar, izlediğiniz veya dinlediğiniz şeye uygun özellikte ses ayarı seçenekleri sunar. Daha net diyalog için İnsan Sesi modu, evdekileri uyandırmadan TV izlemek istediğinizde kullanabileceğiniz Gece modu ve stereo ses gibi geleneksel müzikleri surround ses deneyimine dönüştüren Sound Field özelliği bulunur. 

Kolay kablosuz bağlantı.

Kablosuz bağlantı özellikli bir Sony BRAVIA TV’den sesi kablosuz olarak sound bar’a göndererek kablo karışıklığını azaltabilirsiniz. Kablosuz bağlantı, BRAVIA güç düğmesinden TV’nizi ve sound bar’ınızı aynı anda açıp kapatmanızı da sağlar. Ayrıca akıllı telefon veya tablet gibi başka bir giriş kaynağı için bir Bluetooth® girişini boş bırakır.

Bir TV, sound bar ve subwoofer’ın kablosuz bağlantısını gösteren resim
Sound bar’ın OLED ekran penceresinin yakın çekimi, giriş kaynağı olarak TV gösteriliyor
Kullanışlı OLED ekran penceresi

Sound bar’daki OLED ekran penceresi; giriş kaynağı, ses seviyesi ve Sound Field, İnsan Sesi modu ve Gece modu gibi ses ayarlarını içeren uzaktan kumanda işlevleriyle ilgili durum bilgilerini bir bakışta gösterir.

BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol

Sound bar ayarları, entegre kullanıcı arayüzü ile otomatik olarak BRAVIA TV’lerin Hızlı Ayar menüsünde görünür, böylece ses ayarları ve ses seviyesi kolayca kontrol edilebilir.

BRAVIA TV’nin Hızlı Ayarlar menüsünde sound bar ayarlarını gösteren ekran görüntüsü

Temsili Kullanıcı Arayüzü. Görüntü bölgeye ve ürünlere göre değişir.

Oturma odasında duvara monte edilmiş bir TV ve sound bar’a izleyicinin bakış açısı
Duvara monte edilebilen şık tasarım

Oturma odanıza sorunsuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanan, duvara monte edilebilen sound bar’ın arkası, duvara tamamen yaslanacak şekilde düzdür.

Bluetooth® logosu
Sevdiğiniz müzikleri çalın

Sadece filmler ve TV’den ibaret değil; favori müziklerinizi de sound bar’ınızdan kolayca çalabilirsiniz. Bluetooth® teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz müzik akışı yapın.


Saniyeler içinde kurulum

HDMI ARC ve optik giriş seçenekleriyle sound bar’ın çeşitli TV’lere bağlanması çok kolaydır; böylece filmlerinizin, müziğinizin ve diğer içeriklerin keyfini beklemeden çıkarabilirsiniz.

Çeşitli materyallerin bulunduğu üç kap
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz, sadece ses kalitesi değil, çevre de düşünülerek tasarlanmıştır.
HT-S400’ün subwoofer’ının arka panelinde Sony’nin geliştirdiği orijinal geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır ve bu da Sony’nin ürünlerinin çevreye olan etkisini azaltma çabalarını yansıtır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu sound bar’da, sinematik ses için S-Force PRO Front Surround, net diyalog için X-Balanced Speaker Unit’ler ve derin bas için güçlü bir kablosuz subwoofer bulunur.
  • S-Force PRO Front Surround sinematik ses üretir

  • Kablosuz subwoofer daha derin ve daha zengin ses sunar

  • Vokal netliği için X-Balanced Speaker Unit

  • HDMI ARC ile tek bir kabloyla TV'nize bağlayın

  • Kablosuz ses akışı için Bluetooth® bağlanabilirliği

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri