HT-X8500

Sinema atmosferi, güçlü dahili bas

Derin bas sesi için dahili subwoofer’lara ve TV’nizin önüne mükemmel uyum sağlayacak ince, zarif tasarıma sahip bu 2.1 kanallı Dolby Atmos® ve DTS:X® sound bar ile sinematik, üç boyutlu surround sesi tecrübe edin.

EV SİNEMASI VE SOUND BAR'LAR

Yerleşik subwoofer’lı 2.1 kanallı Dolby Atmos®/DTS:X® Tekli Sound Bar | HT-X8500

HT-X8500
Yerleşik subwoofer’lı 2.1 kanallı Dolby Atmos®/DTS:X® Tekli Sound Bar | HT-X8500 ürününün fotoğrafı
Simüle edilen 7.1.2 surround ses ile sesi her yönden duyun 

En yeni surround teknolojimiz Vertical Surround Engine sayesinde ince tasarımlı tek bir üniteden Dolby Atmos® ve DTS:X® heyecanını yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz oda nasıl olursa olsun, gelişmiş DSP teknolojisi sayesinde sadece iki ön hoparlör ile baş üstü dahil olmak üzere tüm çevrenizi saran eksiksiz sinematik ses üretilebilir.

Vertical S. kapalıyken
VERTICAL S. KAPALIYKEN
Vertical S. açıkken
VERTICAL S. AÇIKKEN
Dikey ses tasviri
Yukarıdan gelen sesin keyfini çıkarın 

Sony’nin sanal surround teknolojisi sayesinde, sound bar sesi dikey alana yerleştirebilir; böylece tavan içi veya yukarı çıkışlı hoparlörlere gerek kalmadan 3D ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Vertical Surround Engine, Dolby Atmos ve DTS:X’in yanı sıra diğer formatlara da daha gerçekçi ve çok boyutlu ses kazandırır.

Surround ses tasviri
Surround artık çok kolay

Sony’nin eşsiz dijital ses alanı işleme teknolojisi, sadece ön hoparlörleri kullanarak sesin her iki taraftan size doğru gelmesiyle, sanal olarak surround ses alanı oluşturur. Arka hoparlör eklemeye gerek kalmaz, yani yaşam alanınızda karışıklık yaratmadan zengin, sinematik surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mükemmel kurulumu seçin

Her ses için bir düğme; izlediğiniz veya dinlediğiniz şeye uygun olanı seçin.

Derin basların tadını çıkarın

HT-X8500’ün orta kısmında, yaşam alanınızı karışık göstermeyen minimum ekipman kullanımıyla derin bas sesin keyfini çıkarabilmeniz için güçlü bir yerleşik çift subwoofer bulunur.

İnce ve şık 

Sadece 890 x 64 x 96 mm boyutlarındaki HT-X8500, ince, kompakt ve sade tasarımıyla BRAVIA TV’nizi tamamlar. Belirgin tasarım öğeleri arasında delikli metal hoparlör ızgarası ve her iki tarafta yer alan subwoofer kanalları yer alıyor.

4K HDR simgesi
Tüm filmlerinizin keyfini 4K HDR kalitesinde çıkarın

Son 4K HDR 18 GB/sn geçiş ve 2.2/HDCP 2.3 özelliklerine sahip HT-X8500 en yeni ev sineması formatları için üretilmiştir.

AV sisteminize kolayca eklenir

HDMI ve optik dijital girişleri kullanarak oyun konsolu, UHD Blu-ray™ oynatıcı, set üstü cihazınız veya TV’nizi bağlayın.

Kablosuz bağlantı simgesi
TV’nizle kablosuz bağlanabilirlik

Sony BRAVIA TV’yi destekleyen Bluetooth® Vericisi ile sound bar’ınıza kablosuz olarak ses gönderebilirsiniz

HDMI logosu
Tek kablolu HDMI eARC

HDMI eARC sayesinde uyumlu TV’niz üzerinden Dolby Atmos® ve DTS:X® gibi en güncel yüksek bit hızı surround ses formatlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bluetooth® teknolojisi ile müzik akışı gerçekleştirin
En sevdiğiniz tüm müziklerin akışını gerçekleştirin

Favori albümleriniz ve çalma listelerinizin kablosuz akışı için Bluetooth® ile HT-X8500’ü akıllı telefonunuz veya tabletinizle eşleştirin.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Yerleşik çift subwoofer ve Vertical Sound Engine teknolojisine sahip bu 2.1 kanallı Dolby Atmos®/DTS:X® sound bar, üç boyutlu bir sinematik surround ses deneyimi sunar ve şık tasarımı TV’nizin önüne mükemmel uyum sağlar.
  • Vertical Sound Engine özellikli 2.1 kanal Dolby Atmos/DTS:X

  • Derin bas ses için yerleşik subwoofer’lar

  • İnce, düşük profilli tasarım TV’nizi tamamlar

  • Gelişmiş filmler, müzik, oyun, haber ve spor için ses modu düğmeleri

  • 4K HDR uyumluluğu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi