Sesi yeniden icat ediyoruz

Güzel bir görüntü etkileyici bir sesi hak eder. Sony TV’lerde heyecan verici eğlenceler için sizi aksiyonun tam ortasına götüren eşsiz ve gelişmiş ses teknolojileri bulunur.

Seste tamamen yeni bir çoklu boyut

Acoustic Surface Audio+™ ile ses, görüntüyle birlikte hareket eden akustik oluşturmak için TV’nin arkasında bulunan üç aktüatörün titreşimi sayesinde doğrudan ekrandan gelir. Yana bakan iki adet subwoofer, kuvvetli basların yanı sıra sesin odanın bir tarafından diğerine ulaşmasını sağlayan konumsal bir efekt sunar.

A9F’yi bir merkez hoparlöre dönüştürme

Doğrudan merkezden ses

TV merkez hoparlör modu

AF9’u yüksek kaliteli bir merkez hoparlöre dönüştürmek için arkasındaki çıkış konnektörüne bir amplifikatör bağlayın. Acoustic Surface Audio+™ ile filmlerden ve konserlerden gelecek her kelimeyi ve notayı doğrudan ekrandan duyacaksınız.

Ses ekranı 

Acoustic Surface™ teknolojisi ile, ses doğrudan ekrandan gelir. TV'nin arkasındaki iki yenilikçi aktüatör, görüntü dahilinde hareket eden ses oluşturmak için hafifçe titreşir; böylece diyalog ve özel efektler tam olarak doğru yerden duyulabilir. Subwoofer, dinamik aksiyon sahnelerinde derin ve güçlü bas sunar.

Her anda ince ayar 

Sony ClearAudio+, her içerikte daha gerçekçi ve etkileyici bir deneyim için TV sesini otomatik olarak ince ayarlayan ses teknolojileri paketidir.

  • S-Force Front Surround PRO
  • DSEE
  • Clear Phase