SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
SX2000 Dijital Ses Kayıt Cihazı SX Serisi ürününün görüntüleri
Müzik ve toplantılar için ideal

3 yönlü mikrofonla gerçekçi kayıtlar

Müzik grubu çalışmalarını gerçekçi Yüksek Çözünürlüklü Ses ile kaydedin. Konuşma ve iş toplantılarını kristal netliğinde kaydedin. Ayarlanabilir mikrofonlarıyla bu dijital kayıt cihazı, her ayrıntıyı tüm gerçekliğiyle yeniden üretir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses
Sanatçıların İstediği Kalitede

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Harika ses, üstün kayıt

Tam bir hassasiyet ile kayıt yapın ve oynatın. Şarkıları ve çalışmaları CD'den daha iyi ses kalitesinde kaydedin ve kaydettiğiniz her içeriği Yüksek Çözünürlüklü Ses ile dinleyin. 

Doğrusal PCM kayıt
Doğrusal PCM Kayıt 

96 KHz/24 bit'e varan kalitede ses yakalayarak CD'nin 44,1 KHz frekansı ve 16 bit hızının ötesine geçin.

FLAC
Ücretsiz Kayıpsız Ses Codec'i 

FLAC oynatma desteğiyle sanatçının istediği netlik ve dinamizme sahip kayıpsız ses keyfini yaşayın.

S-Master HX
Gerçekçi amplifikasyon 

S-Master™ HX dijital amplifikatör geniş frekans aralıklarında bozulma ve gürültüyü ortadan kaldırır.

Büyüleyici ses kalitesinin keyfini çıkarın

Standart çözünürlükten HD videoya geçişe benzer şekilde her nefesi, her davul sesini, her notayı duymanızı sağlayan Yüksek Çözünürlüklü Ses şarkıları da MP3 ve hatta CD'lerden daha kalitelidir. Tamamen dijital amplifikatör S-Master HX™, potansiyel bozulmayı azaltarak müziği stüdyoda kaydedildiği kalitede dinlemenizi sağlar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

3,2 kat daha fazla veri iletilir

Optimum ses kaydı

3 yönlü ayarlanabilir mikrofonla ince kayıt ayarları yapın

İster iş toplantısı veya müzik grubu çalışması ister açık hava etkinliği kaydedin, ses her zaman optimize edilir. Ortamınıza uygun olarak açısı üç şekilde ayarlanabilen mikrofon, müzik ve sesleri mükemmel biçimde yakalayabilir, hatta Yüksek Çözünürlüklü Sesin hassas ayrıntılarını bile kaydedebilir. 

Zum ayarı
İş için zum ayarı

İş toplantısı veya eğitim gibi az sayıda insanın katıldığı etkinliklerde zum ayarı, konuşmaları optimum netlikte yakalar. Bu sayede hiçbir konuyu kaçırmazsınız. 

XY ayarları
Müzik için XY

Solo performanslar veya küçük müzik grubu çalışmaları için XY ayarını tercih edin. Müzisyenleri mikrofona yakın tutarak doğal ses ve derinlik elde edin. 

Geniş stereo
Açık hava için geniş stereo

Açık alanlar, açık hava etkinlikleri ve konferanslarda geniş stereo ayarı, farklı sesleri yakalayarak gerçekçilik ve geniş bir alan hissi sağlar.

Kayıtları kablosuz olarak kontrol edin 

REC Uzaktan Kumandayla akıllı telefondan kolay kontrol

Sadece akıllı telefonunuzu kullanarak kayıtları başlatıp durdurun, seviyeleri ayarlayın, ayarları değiştirin, hatta parça işaretleri ekleyin. Android cihazlar için Google Play™'den, iOS cihazlar için App Store'dan indirebileceğiniz REC Uzaktan Kumanda uygulaması, kayıt cihazınızı Bluetooth® üzerinden uzaktan kontrol etmenizi sağlar.

Uygulamayı edinin
Depolama alanınızı artırın

16 GB dahili bellekle LP modunda 636 saate kadar MP3 kaydedebilirsiniz. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa MicroSD yuvasını kullanarak Micro SDHC veya MicroSDXC kart ekleyin. 

Kolay kontrol ve bağlanabilirlik
Kolay kontrol ve bağlanabilirlik
Tak ve çalıştır

Kablolarla vakit kaybetmeyin. USB Direct, kayıtlarınızı kolayca aktarmak ve depolamak için ses kayıt cihazınızı doğrudan PC'ye bağlamanızı sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Üstün Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde dilediğiniz yerde kayıt yapın. Bu 16 GB dijital kayıt cihazı, mükemmel kayıt için müzik veya seslerin geldiği yere göre ayarlanabilen mikrofonlar içerir. Hatta kaydı, REC uzaktan kumanda uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.
  • Ayarlanabilir mikrofonlar daha fazla ses yakalar

  • 16 GB bellek, size 636 saatlik kayıt süresi sunar

  • REC uzaktan kumanda uygulamasıyla Bluetooth® akıllı telefonunuzdan kontrol etme

  • Üstün Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde kayıt yapın

  • Micro SD kart yuvasıyla ekstra bellek ekleyin

Dahili Bellek
16 GB kapasite
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Harici Giriş (Stereo mini jak), Elektrik Fişiyle Uyumlu Minimum Çıkış seviyesi (Yaklaşık 1,5 mV), Kulaklık (Stereo Mini jak), USB konnektörü (A Tipi), Kart Yuvası (mikro SD)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi