İçeriğe Atla

MERAK UYANDIRIR

Sınırsız eğlence

Oyunlar ve fotoğraflar, müzik ve filmler, İnternet ve uygulamaları keşfedin. Sony Android TV™ ile yepyeni bir eğlence dünyasının kapılarını aralamaya hazırsınız

Yorulmayın, sesinizi kullanın

Artık metin girmek yok. Sesli Arama, yalnızca konuşarak muhteşem içerik ve fırsatları kolayca bulmanızı sağlar. Netflix, Hulu, Google Play Movies & TV, YouTube™ ve Spotify® gibi birçok sağlayıcıdan en sevdiğiniz içerikleri keşfedin.

İstediğiniz şeyi daha hızlı bulun

Çok miktarda içeriği kolayca keşfedin

En son dizileri, en heyecanlı aksiyon filmlerini ve komedi programlarını anında izleyin. Sony TV'lerdeki İçerik Çubuğu, istediğiniz eğlenceyi bulmanızı kolaylaştırır.

  • İçerik çubuğuna genel bakış
  • YouTube™
  • Netflix

Yeni, akıllı yaşamınız

Chromecast built-in ile daha büyük, daha iyi bir ekrana içerik aktarın

Chromecast, mobil cihazınızdaki favori videoları, oyunları ve uygulamaları en yüksek kalitede TV'nize aktarmanızı sağlar. Cast düğmesine Android veya iOS ekranında bir kez dokunmak, sevdiğiniz içerikleri büyütmek için yeterlidir. İçeriğinizi yönetin, ardından telefonunuzda veya tabletinizde göz atmaya devam edin.

  • Netflix tarafından seçildi
  • 4K HDR kalitesinde Netflix
  • Netflix düğmesi
  • Ücretsiz deneme

Eğlence potansiyelini ortaya çıkarın

Favori uygulamalarınız TV'nizde

Her şey burada. En yeni çevrimiçi filmler, oyunlar, müzik ve TV programları... Tamamı, parmaklarınızın ucunda. Çok geniş eğlence seçeneklerinin tadını yepyeni bir şekilde çıkarın.

Daha fazla uygulama. Daha fazla oyun. Daha fazla eğlence.

USB bağlantısı ile sabit sürücü kapasitenizi kolayca artırarak, daha fazla uygulama ve oyuna yer açın.

USB ile harici sabit sürücüye bağlanan Smart TV.

Oyun için geliştirildi

Oyun deneyiminize seviye atlatmaya hazır olun. Oyun için geliştirilen Sony TV'lerle oyunlarınızdan aldığınız keyfi zirveye çıkarın.

Oyuna doyamayacaksınız

Oyun deneyiminiz için uyumlu cihazları keşfedin

Büyük ekranda en iyi oyun deneyimi için özel olarak seçilen kumandalarımızdan birini seçin ya da klavye ile TV'niz ve diğer cihazlarda kolay, sezgisel navigasyon keyfini yaşayın.

Logitech kumanda

Logitech kumanda

Logitech klavye

Logitech klavye