Android TV’yle akıllı bir deneyim

Beklemek zorunda kalmadan, sadece konuşarak favori uygulamalarınızı çabucak ve kolayca keşfedin.

5000’i aşkın uygulama, tüm Smart TV’lerden fazla

Google Play Store’da daha fazlasını bulun

Üstün bir Netflix deneyimi

Netflix önerisi
Netflix, Android TV’lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV’leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV’ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol ile popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Netflix Calibrated Mode
Netflix Calibrated Mode ile stüdyo kalitesi

Bu mod, orijinal Netflix içeriklerinden keyif almanız için özel olarak geliştirilmiştir ve TV’de, ana stüdyo değerlendirmesindeki görüntü kalitesini üretir. Netflix Calibrated Mode ile, yaratıcının vizyonu ve niyeti aslına sadık olarak korunur.

Dolby Vision ve Dolby Atmos
Eksiksiz Dolby deneyimini yaşayın

Bazı Android TV’ler Dolby Vision® ve Dolby Atmos® ile uyumludur ve size her yerden gelen sesle, gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi sunar.

Akıllı kumandayla birden çok cihazda kolay kontrol
Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol

Set üstü ve diğer cihazlarınızı HDMI ile OLED Smart TV’nize bağlayın ve tek bir akıllı kumandayla hepsini kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve iyileştirilmiş düğme yerleşimiyle daha ince ve yuvarlak tasarım, kullanımı gerçekten kolaylaştırır.

Apple AirPlay / Apple HomeKit ile çalışır

Apple AirPlay ile, doğrudan iPhone, iPad veya Mac cihazınızdan televizyonunuza video ve ses akışı yapabilirsiniz. Apple TV’den, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari’den film ve program izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.

Apple AirPlay / Apple ile çalışır
Chromecast built-in’le daha büyük ve iyi bir ekrana gönderin

Chromecast, mobil cihazınızdaki favori videoları, oyunları ve uygulamaları en yüksek kalitede TV'nize aktarmanızı sağlar. Cast düğmesine Android veya iOS ekranında bir kez dokunmak, sevdiğiniz içerikleri büyütmek için yeterlidir. İçeriğinizi yönetin, ardından telefonunuzda veya tabletinizde göz atmaya devam edin.

Chromecast built-in logosu