Sevdiğiniz eğlence. Google’ın yardımıyla.

700.000+ film ve TV dizisi aynı yerde. Google TV, tüm uygulama ve aboneliklerinizdeki favori içeriklerinizi tam size göre düzenliyor. Sadece söyleyerek belirli bir yayını bulun. Dilerseniz öneriler için daha geniş bir arama yapın.

Size özel seçilen filmler ve programlar

İzlediklerinize ve ilgi alanlarınıza dayalı önerilerle yeni filmler ve programlar keşfedin. Hatta doğrudan telefonunuzdan İzleme Listenize ekleme yapabilirsiniz, böylece önerileriniz her zaman güncel olur.

Google Play, 7000+ uygulamayı ve oyunu TV’nize getirir

Google Play Store’da daha fazlasını bulabilirsiniz.

Üstün bir Netflix deneyimi

Netflix önerisi
Netflix, Smart TV’lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV’leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV’ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol ile popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Netflix Calibrated Mode
Netflix Calibrated Mode ile stüdyo kalitesi

Bu mod, orijinal Netflix içeriklerinden keyif almanız için özel olarak geliştirilmiştir ve TV’de, ana stüdyo değerlendirmesindeki görüntü kalitesini üretir. Netflix Calibrated Mode ile, yaratıcının vizyonu ve niyeti aslına sadık olarak korunur.

Dolby Vision ve Dolby Atmos
Eksiksiz Dolby deneyimini yaşayın

Bazı Smart TV’ler Dolby Vision® ve Dolby Atmos® ile uyumludur ve size her yerden gelen sesle, gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi sunar.

Akıllı uzaktan kumanda kablosuz olarak PS4, Blu-ray oynatıcı, TV, set üstü cihaz ve hoparlöre bağlanır.
Tüm cihazları tek bir akıllı uzaktan kumandayla kontrol edin

Tüm akıllı cihazlarınızı akıllı uzaktan kumandamızla kontrol edebilirsiniz. Talep üzerine video hizmetlerine tek düğmeyle erişim, TV programlarını ve filmleri saniyeler içinde odanıza getirir.

Cihazınızdan akış yapın

Film, program, fotoğraf ve başka içerikleri telefonunuzdan kolayca doğrudan TV’nizde yayınlayın. 

Birinin elindeki akıllı telefonda görülen kanocu görüntüsü, ahşap bir konsolun üzerinde duvara monte TV’de yayınlanıyor
Ön planda Apple AirPlay kullanarak For All Mankind dizisini TV’ye yansıtan bir iPhone görüntüsü, ekranda astronot görünüyor
Apple AirPlay ile birlikte çalışır

Apple AirPlay ile doğrudan iPhone, iPad veya Mac cihazınızdan televizyona video ve ses akışı yapabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari’den film ve program izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.

Apple HomeKit ile birlikte çalışır

Apple HomeKit teknolojisi iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod veya Mac cihazınızda Apple Home uygulaması ve Siri üzerinden Sony TV’nizi kontrol etmenin kolay ve güvenli bir yolunu sunar. Sadece birkaç adımda Home uygulamasıyla TV’nizi ayarlayın ve dokunarak ya da Siri’ye söyleyerek TV’nizi istediğiniz zaman kontrol edin.

Android TV ekran görüntüsü; bir kadın Sesle Aramayı kullanarak futbol içerikleri arıyor ve Chromecast ile akıllı telefon içeriği TV’ye aktarılıyor
Akıllı eğlencenin keyfini çıkarın

Android TV ile eğlence deneyiminizi kolaylaştırın. 400.000’den fazla film ve programa tek yerden erişin. TV’nizi sesinizle kontrol etmek için Google’a sorun. Chromecast built-in ile cihazlarınızdaki fotoğraf, video ve müziği kolayca TV’nize aktarın.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.