Sevdiğiniz eğlence. Google’ın yardımıyla.

700.000+ film ve TV dizisi aynı yerde. Google TV, tüm uygulama ve aboneliklerinizdeki favori içeriklerinizi tam size göre düzenliyor. Sadece söyleyerek belirli bir yayını bulun. Veya “bana bilim kurgu macera TV programlarını göster" diyerek daha geniş öneriler arayın.

Size özel seçilen filmler ve programlar

İzlediklerinize ve ilgi alanlarınıza dayalı önerilerle yeni filmler ve programlar keşfedin. Hatta doğrudan telefonunuzdan İzleme Listenize ekleme yapabilirsiniz, böylece önerileriniz her zaman güncel olur.

5000’i aşkın uygulama, tüm Smart TV’lerden fazla

Google Play Store’da daha fazlasını bulun

Üstün bir Netflix deneyimi

Netflix önerisi
Netflix, Smart TV’lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV’leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV’ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol ile popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Netflix Calibrated Mode
Netflix Calibrated Mode ile stüdyo kalitesi

Bu mod, orijinal Netflix içeriklerinden keyif almanız için özel olarak geliştirilmiştir ve TV’de, ana stüdyo değerlendirmesindeki görüntü kalitesini üretir. Netflix Calibrated Mode ile, yaratıcının vizyonu ve niyeti aslına sadık olarak korunur.

Dolby Vision ve Dolby Atmos
Eksiksiz Dolby deneyimini yaşayın

Bazı Smart TV’ler Dolby Vision® ve Dolby Atmos® ile uyumludur ve size her yerden gelen sesle, gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi sunar.

Akıllı uzaktan kumanda kablosuz olarak PS4, Blu-ray oynatıcı, TV, set üstü cihaz ve hoparlöre bağlanır.
Tüm cihazları tek bir akıllı uzaktan kumandayla kontrol edin

Tüm akıllı cihazlarınızı akıllı uzaktan kumandamızla kontrol edebilirsiniz. Talep üzerine video hizmetlerine tek düğmeyle erişim, TV programlarını ve filmleri saniyeler içinde odanıza getirir.

Akıllı telefondaki favori içeriklerinizi büyütün

iOS veya Android cihazlarınızdaki favori videolarınızın, fotoğraflarınızın, oyunlarınızın ve dahasının keyfini büyük ekranda hızla ve kolayca çıkarın.

İki akıllı telefon, bir kediyle kanocunun görüntüsünü Apple AirPlay ve Chromecast üzerinden Sony TV’ye yansıtıyor
Ekranda çeşitli içeriklerle Android TV görüntüsü, yan görüntülerde TV’yi sesiyle kontrol eden bir kadın ve TV’de akıllı telefon içerikleri izleyen biri var
Akıllı eğlencenin keyfini çıkarın

400.000’den fazla film ve programı tek bir yerde keşfedin. TV’nizi sesinizle kontrol edin ve TV’de akıllı telefonunuzdan içerik izleyin, hem de hiç uğraşmadan.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.