MERAK UYANDIRIR

Sınırsız eğlence

Oyunlar ve fotoğraflar, müzik ve filmler, İnternet ve uygulamaları keşfedin. Sony Android TV™ ile yepyeni bir eğlence dünyasının kapılarını aralamaya hazırsınız

Yorulmayın, sesinizi kullanın

Artık metin girmek yok. Sesli Arama, yalnızca konuşarak muhteşem içerik ve fırsatları kolayca bulmanızı sağlar. Netflix, Hulu, Google Play Movies & TV, YouTube™ ve Spotify® gibi birçok sağlayıcıdan en sevdiğiniz içerikleri keşfedin.

Yeni, akıllı yaşamınız

Chromecast built-in ile daha büyük, daha iyi bir ekrana içerik aktarın

Chromecast built-in, mobil cihazınızdaki favori videoları, oyunları ve uygulamaları en yüksek kalitede TV'nize aktarmanızı sağlar. Cast düğmesine Android veya iOS ekranında bir kez dokunmak, sevdiğiniz içerikleri büyütmek için yeterlidir. İçeriğinizi yönetin, ardından telefonunuzda veya tabletinizde göz atmaya devam edin.

  • Netflix’in Kalibre Edilmiş Modu
  • Netflix önerisi
  • Netflix tuşu
  • Ücretsiz deneme

Eğlence potansiyelini ortaya çıkarın

Favori uygulamalarınız TV'nizde

Her şey burada. En yeni çevrimiçi filmler, oyunlar, müzik ve TV programları... Tamamı, parmaklarınızın ucunda. Çok geniş eğlence seçeneklerinin tadını yepyeni bir şekilde çıkarın.

Apple AirPlay / Apple HomeKit ile çalışır

Apple AirPlay ile, doğrudan iPhone, iPad veya Mac cihazınızdan televizyonunuza video ve ses akışı yapabilirsiniz. iTunes'tan, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari'den film ve program izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.

Apple AirPlay / Apple HomeKit ile çalışır