Favori uygulamalarınız artık daha iyi

Smart TV’lerimizdeki bir dizi eşsiz eğlence özelliğiyle favori uygulamalarınızı en iyi şekilde kullanabileceksiniz.

Google Play, 7000+ uygulamayı ve oyunu TV’nize getirir    

Evde sinema deneyimi yaşayın, BRAVIA XR™ ile gelen filmlerin keyfine varın

Çok sayıda film var ve hepsi sizi bekliyor. BRAVIA XR teknolojisi, Pure Stream™ ve IMAX® Enhanced ile izlediğiniz her şey, etkileyici görseller ve ifadeli ses kalitesi ile sunulur.

Oluşturucunun hayalindeki gibi, stüdyo kalitesinde eğlence

BRAVIA XR TV’lerdeki Creator Calibrated Mode, Netflix ve BRAVIA CORE içeriklerinde görüntü ayarlarını optimize eder. Netflix Adaptive Calibrated Mode, odanın aydınlatma koşullarına göre Netflix deneyimini daha da iyileştirir ve Netflix içeriklerinin keyfini tıpkı oluşturucunun hayalindeki gibi, muhteşem stüdyo kalitesinde çıkarmanızı sağlar.

Kırmızı kanepede patlamış mısır yiyerek dikkatle TV izleyen dört kişilik aile
Filmler işte böyle olmalı

Evde özgün sinema deneyimi sağlamak üzere tasarlanmış bir TV’de daha fazla drama ve gerçekçilik ile sevdiğiniz tüm filmleri yepyeni bir şekilde izleyin.

IMAX Enhanced logosu

Bazı Sony TV’ler, IMAX Enhanced ürünü olup yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve ses gereksinimlerini karşılamaya hazırdır. IMAX Enhanced içeriğinden tamamen faydalanarak, sürükleyici bir ev eğlencesi deneyiminin keyfini çıkaracağınızdan emin olun.

Dolby Vision / Atmos logosu

Sinema heyecanını evde yaşayın. Dolby Vision™, özgün görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde hayata geçirir, Dolby Atmos™ ise kapsayıcı surround ses ile odayı doldurur.

Sevdiğiniz eğlence. Google’ın yardımıyla.

700.000+ film ve TV dizisi aynı yerde. Google TV, tüm uygulama ve aboneliklerinizdeki favori içeriklerinizi size getiriyor ve tam size göre düzenliyor. Sadece söyleyerek belirli bir yayını bulun. Dilerseniz “Bana bilim kurgu macera TV programlarını göster” diyerek daha geniş öneriler arayın.