İçeriğe Atla

CES 2017'de
sergileniyor

Dünyanın en büyük elektronik ticaret fuarı CES 2017'de sergilenen en son ürün yeniliklerimizle hayal gücünüzü harekete geçirin ve yeni bir eğlence dünyasını keşfedin.

#SonyCES

A1

Çerçevenin dışında düşünün

Mükemmel siyah ve diğer renklerle gerçeklik hayat buluyor. 8 milyondan fazla piksel hassas ve ayrı olarak kontrol ediliyor. Sony OLED TV muhteşem ve benzersiz kontrast sunuyor.

Kendi kulüp gecenizi yaratın

SRS-XB40 kablosuz hoparlör, derin bas sesleri ve yanıp sönen ışıklarıyla nerede olursanız olun güzel bir gece için sahneyi hazırlıyor.

Avuç içine sığan çok yönlü

Avcunuza sığan mükemmel otomatik netleme, sarsılmaz sabitlik ve sezgisel dokunmatik ekran kullanımı özellikleriyle α6500 değiştirilebilir lensi her yere götürebilirsiniz; böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.

Şaşırtıcı AF hızı, kompakt tasarım

Dünyanın en hızlı otomatik netleme (AF) ve kesintisiz çekim özelliklerine sahip üstün kompakt RX100 V, göz açıp kapayıncaya kadar geçen anı yakalamak için ihtiyacınız olan sınırı sağlar.

CES 2017'de aksiyonu keşfedin

En yeni ve en iyi ürünlerimizi bu yılki CES etkinliğine götürdük. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek yarının ürünlerini ve teknolojilerini keşfedin.