Sürükleyici bir spor deneyimi
Ön sıradaki biletiniz

Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri kullanan Sony BRAVIA® oturma odanızda spora hayat verir, üç boyutlu, atmosferik sesle gerçekçi görseller sunar.

Büyük düşünün

4K HDR kalitesinde aksiyonun en ince ayrıntılarını, hatta büyük ekran TV ile daha da fazlasını görün; çığır açan X-Wide AngleTM teknolojimiz, Sony’nin imzası niteliğindeki her açıdan olağanüstü görüntü kalitesini sunarak odadaki herkesin görüş açısının iyi olmasını sağlar.

Kesintisiz performans

Spordaki ikonik anların net olması gerekir. Sony’nin X-Motion ClarityTM teknolojisi, en hızlı, rekor kıran sahneleri dahi bulanıklık olmadan, akıcı ve net bir şekilde kaydeder, böylece her turu, atlayışı ve zaferi kutlayabilirsiniz.

Geleneksel TV
GELENEKSEL TV
X-Motion Clarity
X-MOTION CLARITY TEKNOLOJİLİ TV

TEMSİLİ GÖRÜNTÜ

Nefes kesen ses, her zaman senkronize

Hoparlörü ekranın altında olan standart TV’lerin aksine, Acoustic Multi-Audio™, TV’nin arkasına ekrandaki aksiyonu doğrudan takip eden iki ses konumlandırma hoparlörü koyar ve bağımsız amplifikatörler, basıncı ve istikrarı güçlendirir. Her tür ses o kadar gerçekçidir ki takımınızın stadına veya bitiş çizgisine gitmiş gibi hissedersiniz.

Acoustic Multi-Audio, 65 inç ve üstü XH90’da, ayrıca 55 inç ve üstü XH95’te bulunur. Bağımsız amplifikatör kontrolü (Bi-Amp), 55-75 inç ekran boyutlarındaki XH95’te bulunur.

Sony BRAVIA®, Spor için üretildi
En iyi 4K LCD’miz - XH95 Serisi

Geleneksel TV’ler sadece tek bir LED sırası kullanır, güçlü Görüntü İşlemcimiz X1™ Ultimate ile desteklenen Sony’nin Full Array LED’i ise LED’leri ekranın her yerine yerleştirir ve XH95’te müsabakanın tüm ayrıntılarını ortaya çıkarır.

XH90 Serisi - tam renk ve kontrastla spor

Görüntü İşlemcimiz X1™ ile desteklenen Full Array LED’de her ayrıntı ortaya çıkar ve muhteşem 4K Ultra HD kalitesinde görüntülenir; XH90 sizi maçın içine çeker.

A8 Serisi: güçlü, güzel, çekici

8K TV’lerimizdeki işlemci A8’i de destekliyor ve Acoustic Surface AudioTM teknolojimizle sorunsuz senkronizasyonla, etkinlikleri OLED’in etkileyici görüntü kalitesiyle gösteriyor.

Alanınız çok mu küçük? Tekrar düşünün.

Görüntü teknolojisindeki ve tasarımdaki gelişmelerle, küçük odalarda dahi büyük ekran deneyimi yaşanıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlar aksiyona daha yakın oturmanızı sağlarken, daha ince çerçeveler toplam TV boyutunu artırmadan ekran boyutunu en üst düzeye çıkarır.

Harekete yaklaşın
Harekete yaklaşın 

Günümüzün gelişmiş çözünürlüklü 4K TV’leri, ekrana yakın otururken veya büyük ekranda izlerken dahi görüntü netliğini ve pürüzsüzlüğünü korur. Genel kural olarak, TV yüksekliğinin TV ile izlediğiniz yer arasındaki mesafenin üçte ikisi olmasını öneriyoruz. İzleme mesafesi: ①55 inç: 100 cm ②65 inç: 120 cm ③75 inç: 140 cm ④85 inç: 160 cm

Boyuta göre daha fazla ekran
Boyuta göre daha fazla ekran

Son televizyonlarımızdaki daha ince çerçevelerle, artık TV’nizin toplam boyutunu artırmadan daha büyük bir ekran seçebilirsiniz. Ekranın çerçevesine değil, aksiyona odaklanacağınız için izleme deneyiminiz de daha sürükleyici olacak.