Sony BRAVIA® XG95 TV - maçın
zirvesi

Sony BRAVIA® XG95 Full Array LED TV
Üstün Özellikler

Büyük ekran, dinamik spor eğlencesi

Aksiyonun her anını 4K HDR kalitesinde izleyin. Büyük ekranda muhteşem izleme deneyimi için tasarlandı. Sony BRAVIA®, gerçekten sürükleyici bir spor deneyimi için sizi içine çeker.

Fotoğraf: Mine Kasapoğlu

Rekor kıran hızlarda bile parlak ve net

Bazı ekranlarda spor görüntüleri biraz bulanık olabilir ama X-Motion ClarityTM teknolojimiz, hızlı sahnelerin akıcı ve net olmasını sağlar. İster damalı bayrağın önündeki son U dönüşü ister 30 metreden maçı kazandıran gol şutu olsun, her spor anının parlaklığı ve ayrıntıları korunur; böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

TEMSİLİ GÖRÜNTÜ

Her açıdan altın değerinde

Bu geniş açılı TV’de canlı, gerçekçi renkleri yan taraftan dahi görebilirsiniz. X-Wide Angle teknolojimiz, odanın neresinde olursanız olun keyfini çıkarabileceğiniz, TRILUMINOSTM Ekranın etkileyici tonlarını sunar.

Ödüllü 4K LED TV - şampiyonlar için üretildi

Üstün gerçekçilik için biletiniz

Görüntü İşlemcisi X1 UltimateTM, şimdiye kadarki en güçlü işlemcimizdir, ekranda yüzlerce nesneyi algılar; parlaklığı, ayrıntıları ve rengi akıllı bir şekilde iyileştirir. Gerçekçi, etkinliği ön koltuktan izleme hissi yaratan bir deneyim yaşatır.

X1 Ultimate
X1 Ultimate

TEMSİLİ GÖRÜNTÜ

Yerel karartmalı XG95 Full Array LED TV’mizde spor 

Birçok LED TV "Kenar aydınlatmalıdır", yani ışık kaynağı panelin altındaki veya bir tarafındaki LED dizisinden gelir. Bu, ince ve uygun fiyatlı TV’lerin yapımı açısından iyi olsa da ikonik spor anlarının yakalanması için pek uygun değildir; parlak alanlar o kadar parlak olmaz ve siyah alanlar gri veya mavimsi görünebilir.

Spor sahneleri, "Doğrudan aydınlatmalı" TV’lerde de sorunlu olabilir. LED dizisi kenara değil, doğrudan panelin arkasına yerleştirilir ve ışığı ekrandan gönderir. Favori sporunuz, daha parlak görünse de karanlık fon önündeki parlak nesnelerin çevresindeki ışık hareleri dikkatinizi dağıtabilir, bu karanlık alanlarda renkler o kadar doğru olmaz ve TV daha kalın olur.

Full Array LED
GELENEKSEL EDGE LED
Full Array LED
FULL ARRAY LED

TEMSİLİ GÖRÜNTÜ

Yerel karartmalı Full Array LED, sporu görülmesi gereken şekilde gösterir. Ekranın tamamına yerleştirilen LED’lerle ve her bölgenin gerçek zamanlı olarak kontrol edilmesiyle, görüntü her zaman daha doğru siyahlar ve yüksek parlaklık sunar; böylece bu ikonik spor anları, aksiyon gözlerinizin önünde yaşanıyormuş gibi gerçekçi ve canlı görünür.

*Temsili görüntüler.

Gör. Duy. Yaşa.

Gerçeğe yakın görüntüler ve maç akustiği ile her galibiyete kendinizi kaptırın. Muhteşem ayrıntılı 4K görüntüler, ekrandaki sportif yetenek kadar unutulmaz bir görsel-işitsel performans için Sound-from-Picture RealityTM teknolojimizle senkronize olur.

Görüntü ve sesi hassasiyetle hizalıyor, galibiyet kazanıyor

Acoustic Multi-AudioTM teknolojisi, Sound-from-Picture RealityTM teknolojimizi oluşturmak için mevcut tam aralıklı hoparlörlere iki ses konumlandırma tweeter’ı ekler. Görüntü ve sesin bu senkronizasyonu, daha sürükleyici bir izleme deneyimi sunar; ister takımınızın kendi sahasında ister yarış pistinin bitiş çizgisinde olsun, Acoustic Multi-AudioTM sizi aksiyonun merkezine götürür.

Atmosfere kendinizi kaptırın

Spor Sesi Modu, sahanın ambiyansını yakalayıp oturma odanızda canlandırır.

Başarı için üretildi

XG95, net ve minimal tasarımıyla, dikkatinizi önemli olana, yani maça vermenizi sağlar.

Sürükle

Sahadaki tüm aksiyonun keyfini çıkarmak için BRAVIA® OLED televizyonlar da önerilir.

Ödüllü AG9

En güçlü Görüntü İşlemcimiz X1™ ve 8 milyonun üzerinde kendinden aydınlatmalı, tek tek kontrol edilen OLED pikselle, etkileyici 77 inç ekran boyutunda sunulan bu 4K Ultra HD TV, her ayrıntıyı merak eden sporseverler için idealdir.

BRAVIA® TV’lerimizi keşfedin

4K LED XG85’imizden 4K OLED AG8’imize kadar her TV, tüm favori sporlarınızın keyfini çıkarmanız için uzmanlıkla üretilmiştir.