İçeriğe Atla
Tüm Elektronik Ürünler

Suya Dayanıklı Kamera Cihazları

En iyi suya dayanıklı fotoğraf makinelerimizle harka fotoğraflar ve videolar çekin. Kompakt video kameralardan zarif tabletlere, yaşam tarzınıza uygun modeli mutlaka bulacaksınız.

Hareketin içine dalın

Sudan etkilenmeyin. Suya dayanıklı fotoğraf makinelerimiz, video kameralarımız ve ZEISS lens, Exmor® sensör ve yüksek hızlı işlemci gibi bazı akıllı cihazlarımız, gücü dayanıklılıkla birleştirerek rakipsiz çekim ve web'de gezinme rahatlığı sağlar.

Sony suya dayanıklı fotoğraf makinesiyle kanoya binen adam
Sony'nin suya dayanıklı dijital fotoğraf makinesi su altında

Hayatın getirdiği zorluklara hazır

En iyi suya dayanıklı fotoğraf makinelerimizle her zaman, her yerde çekim yapabilir ve maceranın hiçbir anını kaçırmazsınız. Suya dayanıklı fotoğraf makinelerimizle sağanak yağışa veya sörf gezilerine her zaman hazır olun.

Action Cam: maceranın başlangıç noktası

Macera için tasarlanan Action Cam serimiz ile dünyayı keşfedin. Kompakt ve hafif olan bu cihazı suya dayanıklı kılıfına yerleştirip takarak kendi gözünüzden çekim yapın. Dahili SteadyShot ve Exmor® sensörler, görüntülerin net çıkmasını sağlar.

Sony'nin suya dayanıklı Action Cam'iyle dağa çıkan adam

Maksimum performanslı tabletler

Tablet ve suya dayanıklı teknoloji bir arada. Yeni tabletlerimizi suya dayanıklı fotoğraf makinesi olarak kullanıp tek bir kaynaktan fotoğraf yayınlayabilirsiniz. Tabletinizi ıslak elle kullanabilir ve 30 dakikaya kadar su altında tutabilirsiniz.

Sony'den suya dayanıklı tablet
Sony'den en iyi suya dayanıklı fotoğraf makinesi

Güç. Dayanıklılık. Rahatlık.

Formu ve işlevi birleştiren suya dayanıklı serimiz, şık ve dayanıklı tasarımları Exmor® sensörler, ZEISS lensler, ses ve görüntüleme teknolojileriyle bir araya getirir. Sony ürünleriyle her yerde, her koşulda güven içinde çekim yapabilirsiniz.