Makale Kimliği : 00186977 / Son Değiştirilme Tarihi : 17.10.2017

Ücretsiz onarım bildirimi: Planar T* FE 50 mm F1,4 ZA Değiştirilebilir Lens - 17 Ekim 2017

Bu Makalede Yer Alan Geçerli Ürünler ve Kategoriler

Az sayıda SEL50F14Z Planar T* FE 50 mm F1,4 ZA (E-mount) lenste, lensin iç kısmı opak veya bulutlu görünebilir. Bu durum, genel netlik durumunu etkileyebilir.

Aşağıda listelenen söz konusu ürünlerden en az birine sahipseniz ve lensinizde bu nadir durum görülüyorsa (aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır) ücretsiz onarım programımızdan yararlanabilirsiniz. Durumdan etkilenen lensleri, 31 Ekim 2019'a kadar ücretsiz olarak onaracağız.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki ayrıntıları inceleyin ve bizimle iletişime geçin.

Bu durumundan kaynaklanabilecek tüm rahatsızlıklardan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.


Karşılaşılan Durum

Az sayıda SEL50F14Z Planar T* FE 50 mm F1,4 ZA lens (E-mount özellikli, değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makinemiz α için) opak veya bulutlu görünüyor.

Yapılacaklar:

  • Yalnızca sınırlı sayıda ürün bu nadir görülen durumdan etkinlenmiştir. Lütfen Seri Numarası Kontrol Edici aracımızla, sahip olduğunuz lensin gerçekten bu durumdan etkilenmiş olup olmadığını kontrol edin.
  • Bu belirtilerle karşılaşıyorsanız ve Seri Numaranız onaylanmışsa ücretsiz onarımdan yararlanmak için lütfen en yakın Yetkili Servis Merkezi'ne gidin (Seri Numaranız doğrulandığında, Yetkili Servis Merkezi konum bulucu aracına yönlendirilirsiniz). Alternatif olarak, üniteyi satın aldığınız bayiye gidebilirsiniz.

    NOT: Yetkili Servis Merkezi'ne veya lensi satın aldığınız bayiye giderken, satın alma işlemine dair kanıt belgesini (ör. satış makbuzu) mutlaka yanınıza alın.

 

Seri numarasını nerede bulabilirim?

Ürünün seri numarası, lensin yan tarafında yer alan plaka üzerine basılır.

SEL50F14Z ürün numarası

Ücretsiz Onarım Programı İçin Başvuru Dönemi

  • Teklif, 31 Ekim 2019'a kadar geçerlidir