Makale Kimliği : 00204142 / Son Değiştirilme Tarihi : 27.06.2019Yazdır

2010–2014 BRAVIA TV'ler için Gizlilik Politikası

  Bu bildirim, aşağıdaki Bravia televizyonları için geçerlidir:

  • 2010–2014 modelleri
    

  Sony, kişisel veri toplama uygulamalarında bazı değişiklikler yaptı ve müşteriler için daha anlaşılır olmaları amacıyla gizlilik politikalarını güncelledi. Lütfen güncellenen Gizlilik bildirimlerine erişmek için buraya tıklayın

  Müşterilerin kullanım biçimlerini analiz ederek TV'lerimizi, uygulamalarımızı ve cihaz ayarlarımızı zaman içinde iyileştirdik. Bunu yapmak için TV uygulama ve uzaktan kumanda kullanım verilerini (ör. uygulama kullanım sıklığı, uzaktan tuşa basma, işitsel/görsel format, görüntü, ses ve sistem ayarları ile USB, HDMI gibi bağlı cihazların türü ve sayısı) topladık ve kullandık. Ancak bunları analiz etmeyi Temmuz 2016'da bıraktık. 

  1 Ocak 2018'de Sony Visual Products Inc, Bravia televizyonlarına veri denetçisi olmuştur. AB'deki temsilcimiz Sony Europe Limited'in iş adresi şudur: The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Birleşik Krallık. 

  Verilerinizi nasıl işlediğimize ilişkin endişeleriniz varsa e-posta göndererek Sony Europe Limited veri gizlilik ekibiyle iletişime geçebilirsiniz: privacyoffice.SEU@sony.com. Sony Europe Limited'e yazarak (The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Birleşik Krallık) iletişime geçebilir veya http://sony-europe.com adresinden bölgenizdeki Sony şirketiyle iletişim kurabilirsiniz.