Makale Kimliği : 00227043 / Son Değiştirilme Tarihi : 27.06.2019

ILCE-9'u cihaz yazılımı Sürüm 4.10 veya daha eski bir sürümden güncelleyen müşteriler için

  Bu büyük ölçekli yazılım güncellemesi, modelin oldukça beğeni gören AF performansını güçlendiriyor ve çekim, görüntüleme ve fotoğraf makinesini özelleştirme özelliklerini bir üst seviyeye taşıyan bir dizi yeni işlev sunuyor.

  ÖNEMLİ: Güncellemeyi gerçekleştirmeden önce lütfen aşağıdaki avantajları ve değişiklikleri inceleyin.


   Ana notlar

  ÖNEMLİ: Güncelleme yüklendikten sonra önceki sürüme dönemeyeceğinizi göz önünde bulundurun.

  • Fotoğraf makinesi ayarlarının başlangıç durumuna getirilmesi

   Yeni işlevler ekleyen ve özelliklerde büyük değişiklikler yapan bir güncelleme nedeniyle fotoğraf makinesinin tüm ayar değerleri başlangıç durumuna getirilir. Fotoğraf makinesi sistem yazılımı (cihaz yazılımı) Sürüm 4.10 veya önceki bir sürüm için Memory (Camera Settings1 / Camera Settings2) [Bellek (Fotoğraf Makinesi Ayarları 1 / Fotoğraf Makinesi Ayarları 2)] işlevi kullanılarak fotoğraf makinesi ayarları bellek kartına kaydedilmiş olsa bile sistem yazılımı (cihaz yazılımı) Sürüm 5.00 veya sonraki bir sürümü kullanan fotoğraf makinelerine bu ayarlar geri yüklenemez. Güncellemeyi başlatmadan önce sık kullanılan fotoğraf makinesi ayarlarını ve diğer önemli bilgileri not etmenizi öneririz.
  • MENU (Menü) yapılandırmasında yapılan değişiklikler

   Yeni fotoğraf makinesi işlevleri eklendi ve bazıları silindi. Bu nedenle, MENU (Menü) düğmesine basıldığında görüntülenen ayar öğelerinin yapılandırması da buna uygun şekilde değiştirildi. Çekimden önce MENU (Menü) yapılandırmasını kontrol etmenizi öneririz.
   Ayar öğesi ayrıntıları için buraya tıklayın.
  • Eklenen işlevler ve özelliklerde yapılan değişiklikler

   Çekim ortamına göre optimize edilmiş işlevler eklendi. Bu nedenle, işlev adları ve çalışma yöntemleri değiştirildi. Ayrıca bazı işlevler silinmiştir. Güncellemeyi yüklemeden önce değişen içerik ayrıntılarını kontrol etmeyi unutmayın.
   Bu güncellemenin işlevlerde yaptığı değişiklikler için buraya tıklayın.