Makale Kimliği : 00232558 / Son Değiştirilme Tarihi : 26.09.2019Yazdır

VAIO Care Premium Araçlar Hizmeti 30 Eylül 2020'de sona eriyor

  30 Eylül 2020 saat 23:59'dan(1) itibaren VAIO Care Premium Araçlar artık Sony VAIO bilgisayar sistemlerinde desteklenmeyecek.

  Bunun sonucunda 30 Eylül 2019 saat 23:59'dan(1) itibaren kullanıcılar, yeni VAIO Care Premium Araçlar lisansı alamayacak ya da mevcut lisanslarının süresini uzatamayacak. Şu anda geçerli bir lisansı olan VAIO kullanıcıları, kendi lisanslarının süresi dolana kadar VAIO Care Premium Araçlar'ı kullanmaya devam edebilir.

  Sony, iolo Technologies® ile iş ortaklığı yaparak VAIO kullanıcılarına iolo System Mechanic® yazılım araçlarını sunuyor. Daha fazla bilgi almak ya da doğrudan System Mechanic® yazılımını 1 Ekim'den önce satın almak istiyorsanız buraya tıklayın.

  1 Ekim 2019(1) tarihinden itibaren VAIO kullanıcıları aşağıdaki adımları uygulayarak bilgisayarlarındaki VAIO Care uygulaması üzerinden System Mechanic® yazılımını satın alabilir:

  1. VAIO Care'i başlatın
  2. [[SDLENTITYREF[quot]]]Advanced Tools[[SDLENTITYREF[quot]]] seçeneğine tıklayın
  3. [[SDLENTITYREF[quot]]]Premium Tools[[SDLENTITYREF[quot]]] seçeneğine tıklayın
  4. System Mechanic satın alma sayfası açılır

  NOT: 1 Ekim 2019(1) tarihinden itibaren VAIO Care sürümü 7.3 veya üzeri olan kullanıcıların System Mechanic yazılımını VAIO Care üzerinden alması zorunludur.

  Bu durumundan kaynaklanabilecek tüm rahatsızlıklardan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  (1) Tüm tarihler [[SDLENTITYREF[amp]]] saatler Pasifik Saat Dilimine göre belirtilmiştir ve bulunduğunuz ülke ya da bölgeye göre değişiklik gösterebilir.