Makale Kimliği : 00232947 / Son Değiştirilme Tarihi : 18.03.2021

Windows 7 işletim sistemini kullanan ürünler için destek sonu bildirimi

  Yayınlanma tarihi: 16/10/2019

  Değerli Müşteriler,

  Microsoft® Corporation, Windows® 7 işletim sistemine verdiği desteği 14 Ocak 2020 tarihinde sona erdireceğini ve bu tarihten sonra güvenlik güncellemeleri, düzeltmeler ve teknik destek sağlamayacağını duyurdu.

  Bu nedenle Sony, ürünlerimiz için Windows 7'yi ilgilendiren yeni teknik, kalite veya güvenlik sorunlarında yardım sunamayacak ve ayrıca Windows 7 çalıştıran ürünlerimizde güvenlik güncellemeleri sağlayamayacak ya da değişiklik ve doğrulama yapamayacaktır. Bu ürünleri Windows 7 ile kullanmaya devam etmeniz durumunda düzgün veya güvenli çalışmayabileceklerini lütfen unutmayın.

  Bazı ürünler Windows işletim sisteminin yeni sürümleriyle uyumludur. Windows işletim sistemi uyumluluğu ve güncellemeleri hakkında bilgi edinmek için lütfen modelinizin destek sayfalarına göz atın.

  Not: Sony, ürünlerimizde Microsoft'un desteğini sona erdirdiği eski Windows işletim sistemi sürümlerini (ör. Windows® 95, Windows® 98, Windows® Me, Windows® 2000, Windows® XP, Windows Vista) kullanmaktan doğan yeni teknik, kalite veya güvenlik sorunları için destek veremez.