Makale Kimliği : 00254043 / Son Değiştirilme Tarihi : 15.11.2021

Etkilenen WI-SP510 kulaklık üniteleri (seri numarasından tespit edilir) için ücretsiz değişim bildirimi - 19 Kasım 2021

  Değerli Sony müşterisi,

  Sony ürünlerine göstermeye devam ettiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Bazı WI-SP510 ünitelerinde kulaklığın kapanmasına yol açan bir sorunun yaşandığını ve bu sorunun su korozyonu nedeniyle olabileceğini tespit ettik.

  Bu sorunu çözmek amacıyla Sony olarak etkilenen WI-SP510 ünitelerinin garantisini 30 Kasım 2022'e kadar uzatma kararı aldık. Kulaklığınızın etkilenen üniteler arasında yer aldığı seri numarasıyla doğrulandıysa ve bu sorunu yaşıyorsanız etkilenen WI-SP510 ünitenizi değiştirebilirsiniz. Lütfen ünitenizin aşağıda belirtilen uygunluk ölçütlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.

  Bu durumun neden olduğu her türlü aksaklık için özür dileriz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Değişime uygunluk

  Geçerli model adı

  WI-SP510 

  Geçerli seri numaraları 

  Yalnızca sınırlı sayıdaki WI-SP510 kulaklık bu durumdan etkilenmiş olup ücretsiz olarak değiştirilebilir. Bu sorunla karşılaşıyorsanız ünitenizin değişime uygun olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki seri numarası doğrulama aracına lütfen ünitenizin seri numarasını girin. 

  WI-SP510 üniteniz etkilenen modellerden biriyse ürünü satın aldığınız mağazadan değiştirebilirsiniz. Satın aldığınız mağazaya gitme imkanınız yoksa doğrulama aracının altındaki mağaza bulma aracı bağlantısından en yakın mağazanın yol tarifini alarak ürününüzü orada değiştirebilirsiniz.  

  Kulaklığınızın model adını ve seri numarasını kontrol etme

  Model adı, şarj edilebilir dahili pilin üzerinde yazar.

  Seri numarası kulaklığın sağ ünitesinde yazılıdır ve kulaklık ucu ile yay şeklinde kulak desteği çıkarıldıktan sonra görülebilir.

   

  Ücretsiz değişim programına başvuru dönemi

  Ücretsiz değişim programına 30 Kasım 2022'e kadar başvurulabilir.