ZV-1F: Zamanlayıcı çekimi

  Hem fotoğraf hem de filmlerde zamanlayıcı kullanılabilir.
  Kendinizi fotoğrafa dahil ederken LCD paneli çevirmek ve görüntü ekranını buna göre ayarlamak pratik bir adımdır. Bu sayede, görüş açısını ve çekimin nasıl oluşturulduğunu kontrol edebilir ve dokunmatik işlemlerle ayarları yapabilirsiniz.

  Fotoğraf zamanlayıcı

  1. LCD ekranda ( Tek Çekim ) simgesine dokunun veya Sürme Modu öğesini görüntülemek için kontrol döner düğmesi öğesinin sol tarafına basın.
  2. Zamanlyc (Tek) öğesine ayarlayın ve 2, 5 veya 10 saniyeyi seçin, ardından onaylamak için OK öğesine dokunun ya da kontrol döner düğmesi öğesinin ortasına basın.
  3. Zamanlayıcıyı başlatmak için fotoğraf çekme simgesine dokunun veya Shutter düğmesine basın. Fotoğraf makinesi belirlediğiniz gecikme süresinin ardından çekim yapar.

  Zamanlayıcıyı iptal etmek için tek çekim moduna geri dönün.

  Zamanlayıcı (Tek)

  Film ve S&Q zamanlayıcı

  1. LCD ekranda Zamanlayıcı simgesine dokunun veya Zamanlayıcı öğesini görüntülemek için kontrol döner düğmesi öğesinin sol tarafına basın.
  2. Kayıttan önceki gecikmeyi ve zamanlayıcının tekrarlanıp tekrarlanmayacağını ayarlayın, ardından OK öğesine dokunun.
  3. Zamanlayıcıyı başlatmak için film kayıt başlatma/durdurma simgesine dokunun veya MOVIE düğmesine basın. Belirlediğiniz gecikme süresinin ardından kayıt başlar.

  Kaydı durdurmak için film kayıt başlatma/durdurma simgesine tekrar dokunun.

  Zamanlayıcı (film)


  Burada kullanılan tüm fotoğraflar yalnızca açıklama amaçlıdır.