Music Center for PC

  Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriği çalma

  Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD standardından daha yüksek ses kalitesine sahip formatlı içeriği belirtir. Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini "Music Center for PC" uygulamasındaki kitaplığa aktarın. Sonra aşağıdaki cihazlar üzerinden yüksek ses kalitesinde içerik dinleyebilirsiniz:

  • USB-DAC uyumlu cihaz
  • Ev ağına bağlı Yüksek Çözünürlüklü Ses uyumlu cihaz

  Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini bilgisayarınızda da çalabilirsiniz. Ancak, ses kalitesi ortama veya teknik özelliklere bağlı olarak değişebilir.

  İpucu

  • Bir ses cihazına Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini aktardığınızda, içeriği yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz (sadece Yüksek Çözünürlüklü Ses formatıyla uyumlu cihazlar için geçerlidir).

  Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini USB-DAC uyumlu bir cihaz üzerinden çalma

  Kayıttan çalma için iki yöntem vardır: "ASIO" ve "WASAPI özel". Ses ortamınıza göre bir yöntem seçin. "ASIO" öğesini seçerseniz, USB-DAC uyumlu cihaz için uygun Windows USB sürücüsünü yükleyin. USB-DAC uyumlu cihaz için USB sürücüsünü önceden indirin. USB sürücüsü destek sitesinde mevcuttur.

  1. USB-DAC uyumlu bir cihazı bilgisayara bağlayın.
  2. (Ses çıkışı) (A) öğesine tıklayın. Ardından, bağlı aygıta karşılık gelen sürücüyü seçin.

   İpucu

  3. Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini çalmaya başlayın.

  Not

  • USB-DAC uyumlu cihaz bilgisayardan ayrıldıktan sonra içerik çalınamazsa şu adımları yapın: (Ses çıkışı) öğesini [DirectSound] olarak ayarlayın.

  Ev ağı üzerinden içerik çalma

  Ağ uyumlu bir ses aygıtı kullanarak ev ağı üzerinden şarkı çalmak için aşağıdaki sayfaya bakın.