Music Center for PC

  Kitaplıkların "Media Go" konumundan "Music Center for PC" uygulamasına taşınması

  Bilgisayarınızda "Music Center for PC" uygulamasını kurduktan sonra "Media Go" üzerinden kitaplığı içeri alabilirsiniz. Kitaplıklar, veri konumunu belirterek de içeri alınabilir.

  Not

  "Music Center for PC" uygulamasını yükledikten sonra kitaplıkları içeri alma

  "Media Go" kitaplığı genellikle bilgisayarınızdaki [Müzik] klasöründe saklanır.
  Kitaplığı içeri almak için, kurulum tamamlandıktan sonra "Music Center for PC" uygulamasını başlatın, [Ayarlar] öğesini seçin ve daha sonra [Araçlar] menüsünden sol üstteki (Menü) öğesini seçin. [Dosyayı İçe Aktar] (A) bölümünde [Otomatik içe aktarma klasörü ayarları] altından [[Müzik] klasörü] (B) öğesine onay işareti ekleyin ve ardından [TAMAM] üzerine tıklayın. Kitaplık içe aktarılır. Bu klasöre yeni eklenen dosyalar varsa, "Music Center for PC" bir sonraki ve bundan sonraki seferlerde başlattığınızda kitaplık otomatik olarak içe aktarılır.

  İletişim kutusu: Ses dosyalarını Music Center for PC uygulamasına aktar.

  Saklama konumunu belirterek kitaplıkları içe aktarma

  "Music Center for PC" uygulamasını ilk kez başlattığınız zaman bazı kitaplıkları içe aktaramıyorsanız, dosyaların kaydedileceği konumu belirterek de onları içe aktarabilirsiniz.

  1. Dosya konumunu doğrulayın.

   "Media Go" uygulamasını başlatın, ardından [File] - [Add/Remove Media from Library] öğesini seçin. [Monitored Folders] listesinde, içe aktarmak istediğiniz kitaplığın konumunu onaylayın. Gerekirse saklama konumunu not edin. Ardından, [OK] öğesine tıklayın ve "Media Go" öğesini kapatın.

  2. "Music Center for PC" uygulamasını başlatın.
  3. Sol üstten (Menü) öğesine tıklayın ve [Araçlar] menüsünden [Ayarlar] öğesini seçin.
  4. [Dosyayı İçe Aktar] öğesine tıklayın ve ardından [Klasör ekle...] seçeneğin üzerine tıklayın.
  5. Adım 1'de onayladığınız dosya konumu belirtin ve ardından [TAMAM]’a tıklayın.
  6. [TAMAM]’a tıklayın ve ayarlar penceresini kapatın.

  İpucu

  • "Media Go" dışındaki uygulamaların kitaplıklarını da içe aktarabilirsiniz. Bu konuda açıklandığı gibi aynı prosedürü izleyin.
  • [Otomatik içe aktarma klasörü ayarları] içinde belirlediğiniz klasöre yeni bir müzik dosyası eklerseniz, müzik dosyaları "Music Center for PC" uygulamasındaki [Kitaplığım] içine otomatik olarak eklenir.
   Ancak, bir müzik dosyası kitaplıktan [Kitaplığım]’dan önceden silindiyse, dosya içe aktarılabilir dosyaların dışında tutulur. Sonuç olarak, dosya [Otomatik içe aktarma klasörü ayarları] içinde belirttiğiniz klasöre eklense bile "Music Center for PC" uygulamasındaki [Kitaplığım] tarafından algılanmayabilir.
   Bu durumda, müzik dosyası dizinini Windows Gezgini ile sürükleyip bırakın. Müzik dosyasını [Kitaplığım] öğesine bu şekilde yeniden ekleyebilirsiniz.