Bu indirme hakkında

Memory Stick Voice Editor Ver2.03 kullanıcıları için, Memory Stick Voice Editor'ü Ver.2.04'e yükselten bir program sunmaktayız.

Özellikler

 • Manuel DPC ayarlaması sırasındaki 44.1khz MP3 dosyaları oynatma sonlanma sorunu düzeltildi.
 • Memory Stick Yerleştirme / Çıkartma tespiti. Memory Stick Voice Editor Ver.2.04, Memory Stick adaptöründen bir Memory Stick yerleştirildiğini veya çıkartıldığını tespit eder.

Hedef ürünler

 • Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03, Memory Stick IC Kayıt Cihazı ICD-MS515 ile birlikte verilir.
 • Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03, Memory Stick Voice Editor Ver.1.x yükseltmesi için bu web sitesinden indirilebilir (Memory Stick IC Kayıt Cihazı ICD-MS1 ile birlikte verilir).

İndirme İşleminden Önce

Bu yama programı sadece Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03 içindir. Yükseltme dosyasını indirmeden önce, lütfen bilgisayarınızda yüklü olan Memory Stick Voice Editor versiyonunu kontrol edin (versiyon numarası Yardım menüsünde bulunabilir; -> Memory Stick Voice Editor Ver.2.03 Hakkında)

 • Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03 versiyonu 2.03 ise, lütfen Memory Stick Voice Editor Ver.2.04'e yükseltin.
 • Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03 versiyonu 2.03'ün altındaysa, lütfen Memory Stick Voice Editor Ver. 2.03'ü bu web sitesinden indirin ve kurun. Memory Stick Voice Editor Ver.2.04'e Yükseltme

Yükle

Memory Stick Voice Editor Ver.2.04 yükseltmesini indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. İndirilen dosyayı sabit diskinize kaydetmek için bir klasör oluşturun. Bu örnekte, klasör adının MSVE_Up olduğunu ve C:\ sürücüsünde oluşturulduğunu varsayın.
 2. Aşağıdaki dosyayı MSVE_Up klasörüne indirin: MSVE204.zip
 3. Update_OMG2210.zip in C:\MSVE_UP dosyasını ayıklayın ve birlikte gelen Word belgesindeki talimatları dikkatlice okuyun.

Önemli Uyarı:

İndirme işleminden önce, aşağıdaki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi şartlarını kabul etmeniz gerekir. Bu sözleşmeyi okuduktan sonra, indirme işlemini başlatmak için “İndir"e tıklayın.

Dosya Bilgisi

Dosya Adı

 • MSVE_204.exe

Dosya Boyutu

 • 540 Kb