Güncellemeyi yüklemeden önce lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyun:

 • Ver. 2.02 veya daha önceki bir sürümden güncelleme yapmak için en son sürüme güncelleme yapmayı denemeden önce Ver. 2.04 veya 2.05 sürümüne güncellemeniz gerekir.Ver. 2.04 veya 2.05 sürümünü güncelleyecek dosya, Ver. 2.02 (veya daha önceki bir sürüm) için indirme dosyası bağlantılarından birine dahil edilmiştir.
 • Ver. 2.02 veya önceki bir sürümden güncelleme yaparken gerekli önlemler:
  • Güncellenen fotoğraf makineleri artık Imaging Edge Mobile uygulamasına bağlanamayacak. Fotoğraf makinesini güncelledikten sonra Creators' App'i yükleyin.
  • Fotoğraf makinesini Creators' App ile eşleştirebilmek için Imaging Edge Mobile uygulamasının en son sürümde (Ver.7.7.2 veya üzeri) olduğundan emin olun. Imaging Edge Mobile uygulaması en son sürümde değilse fotoğraf makinesini Creators' App ile eşleştirebilmek için uygulamayı güncelleyin.
 • Ver. 1.01 veya önceki bir sürümden güncelleme yaparken gerekli önlemler:
  • Ver. 2.00 veya daha sonraki bir sürüme güncelleme yapıldıktan sonra fotoğraf makinesi ayarları varsayılan değerlere sıfırlanır.
   Not: Bu güncelleme işlevler ekleyip özelliklerde büyük değişiklikler yaptığından fotoğraf makinesi ayarları, güncelleme işleminin kapsamında sıfırlanır. Güncellemeye devam etmeden önce tüm fotoğraf makinesi ayarlarınızı not etmeniz önerilir. Ayarlarınızı çeşitli kaydetme özelliklerini (ör. Save/Load Settings (Ayarları Kaydet/Yükle) ve Save/Load FTP Settings (FTP Ayarlarını Kaydet/Yükle)) kullanarak kaydetmiş olsanız bile Ver. 1.01 sürümünden önceki ayarlar, Ver.2.00 veya sonraki bir sürüme yükseltme yapıldıktan sonra fotoğraf makinesi tarafından okunamaz.
  • Logaritmik çekim modunun eklenmesiyle görüntü profilleri gözden geçirilmiştir ve S-Log2 gama ayarı artık mevcut değildir. Güncellemeden sonra S-Log3 gama ayarını kullanmanız gerekir.
  • Mobile uygulamasına daha kolay bir şekilde bağlanabileceksiniz. Fotoğraf makinenizi uygulamayla eşleştirdikten sonra yalnızca uygulamayı kullanarak görüntüleri ve çekimleri uzaktan aktarabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Yardım Kılavuzu'ndaki Pairing the camera with a smartphone (Smartphone Regist.) (Fotoğraf makinesini akıllı telefonla eşleştirme (Akıllı Telefon Kaydı)) bölümüne göz atın. Bununla birlikte, fotoğraf makinesinin Ver. 1.01 sürümüne kadar kullanılan NFC tek dokunuşla bağlantı işlevi artık kullanılamaz.

Yukarıdaki tüm bölümü onayladıktan sonra uygun bağlantıyı kullanarak güncellemeye devam edin: