SRS-XE300

Sesini aç ve keyfini paylaş

XE300, etkileyici bir pil ömrüne sahip olan dayanıklı ve taşınabilir bir hoparlörden ortamınızdaki herkesin aynı ses deneyimini paylaşmasını sağlar. XE300 hoparlör, partinizdeki herkesin sesi aynı şekilde duyması için sesi alana yayar.

Arama İşlevleri
Kullanılabilirlik
LIVE LIFE LOUD

Hayatı son sese alıp yaşamalı. Yani arkadaşlarınızı bir araya getirmeli, müziği son ses açmalı ve net, zengin sesle gece boyu dans etmelisiniz. X Serisi hoparlörlerimizle, her anın tadını sonuna kadar çıkarabilir, hiç unutulmayacak partiler yapabilir ve her zaman hayatınızı son ses yaşayabilirsiniz.

SRS-XE300 hoparlörü inceleyin
Daha iyi partiler için daha geniş ses alanı 

XE300, sesin her zamankinden uzağa ulaşmasına yardımcı olan bir Çubuk Biçimli Difüzöre sahiptir. Ayrıca, taşınabilir boyutu ve 24 saat pil ömrü ile bir sonraki partiniz için mükemmel bir arkadaş olacak.

SRS-XE300 X Serisi Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Görüntüsü
İkili pasif radyatörler

İkili pasif radyatörler güçlü bas notalar üretir.

Pil simgesi
24 saatlik pil ve Ortam Gürültüsü Algılama

XE300 pili tam şarj edildiğinde 24 saat çalışır, bu da tek şarjla parti boyunca müzik çalabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Sony'nin benzersiz mikrofon algılama teknolojisi Ortam Gürültüsü Algılama, dış mekanda pil gücünden tasarruf etmeye yardımcı olur.

Hızlı şarj simgesi
Çabucak şarj edin

Biraz daha zaman gerekirse merak etmeyin. Hızlı şarj sayesinde, sadece 10 dakikalık şarjla 70 dakika müzik çalabilirsiniz.

Pil Bakımı simgesi
Pilinizin bakımını yapın

Pil Bakımı özelliği, aşırı şarjdan kaçınmanızı sağlar ve pilinizi daha uzun süre optimum durumda tutar. Bu özellik, Sony | Music Center uygulaması üzerinden açılabilir.

Dizüstü bilgisayarı ve SRS-XE300 X Serisi Taşınabilir Kablosuz Hoparlörü ile bir kişinin görüntüsü
Yankı Engelleme ile iyileştirilmiş arama kalitesi

Yankı Engelleme ile daha iyi toplantılar ve aramalar yapın Bu, iki insanın aynı anda kesintisiz olarak konuşabilmesini sağlar. Ayrıca, hoparlörün üzerindeki pratik MIC Mute düğmesiyle anında sesini kapatabilirsiniz. Ayrıca Çok Noktalı Bağlantıyla iki cihaz aynı anda eşleştirilebilir.

Sony | Music Center

Ses ayarlarını optimize edin, çalma listesi seçin, bir sonraki şarkıyı sıraya alın ve Party Connect'i kontrol edin. Sony | Music Center uygulamasıyla cihazlarınızı doğrudan telefonunuzdan yönetin.

Sony I Music Center uygulama simgesi
Dans eden bir kişinin görüntüsü
Fiestable ile eğlenceli özellikler

Hareket kontrolü ve DJ kontrolü gibi eğlenceli özellikleri kontrol edin.

Google Play’den edinin logosu

Android için Sony | Music Center

Download on the App Store logosu

iOS için Sony | Music Center

Android için Fiestable

iOS için Fiestable

Ham maddelerin görüntüsü
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen tasarıma sahiptir. XE300'ün dahili parçalarında Sony için özel olarak geliştirilen geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır. Ayrıca, XE300'ün ambalajı en fazla %5 oranında plastik malzeme içermektedir. Bunlar, ürünlerinin ve uygulamalarının çevresel etkisini azaltma konusunda Sony'nin kararlılığını yansıtmaktadır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

XE300 hoparlör, yüksek kaliteli sesi partinize taşımak için mükemmeldir. Çubuk Biçimli Difüzör, kaliteden ödün vermeden sesi geniş bir alana yayar. Ayrıca, uzun pil ömrü, taşınabilir boyutu ve etkileyici dayanıklılığı sayesinde bu hoparlör, nerede düzenlerseniz düzenleyin bir sonraki partiniz için mükemmel bir arkadaş olacak.
  • Çubuk Biçimli Difüzörle daha geniş ses alanı

  • Güçlü ve net ses için X-Balanced Speaker Unit

  • IP67 suya ve toza dayanıklılık

  • 24 saat pil ömrü ve hızlı şarj

  • Taşınabilir boyut sayesinde her yere götürebilirsiniz

Hoparlör Tipi
Tüm Ürün Serisi (Çubuk Biçimli Difüzör)
Hoparlör Boyutu
Tüm Ürün Serisi: 49 mm x 71 mm
Pil Ömrü
Yaklaşık 24 saat
Giriş ve Çıkış Terminalleri
USB Type-C
Frekans İletim Aralığı
20 Hz-20.000 Hz (44,1 kHz örneklemeyle)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri