TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZI

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

CP-B20

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (G x Y x D)
84,4 × 175,0 × 23,5 mm
Ağırlık
Yaklaşık 550 g

Genel Özellikler

Pil Kapasitesi
20.000 mAh
Taşınabilir Şarj Süresi
AC adaptörü Yaklaşık 15 saat; USB bağlantı noktası Yaklaşık 50 saat
Giriş
DC 5 V, 0,5 A ~ 1,5 A
Giriş / Çıkış
6,9 A (Maksimum)
Besleme Süresi
Yaklaşık 100 dk (4 USB çıkışı: Maksimum 6,9 A)

Özellikler

Taşınabilir Şarj Cihazı ürününün fotoğrafı

Güçlü 20.000 mAh kapasiteli Lityum İyon Polimer pil

Sony üretimi şarj edilebilir Lityum İyon Polimer pille gücü hissedin. Toplam 20.000 mAh'lik kapasitesi sayesinde aynı anda dört cihazı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel Hibrit Jel yapısı sayesinde pil, 1000 şarj döngüsünü tamamladıktan sonra bile orijinal kapasitesinin %90'ını korur. Birlikte verilen USB kablosuyla bilgisayarınızdan veya AC adaptörü aracılığıyla (ayrı olarak satılır) şarj etme imkanı. 

Taşınabilir Şarj Cihazı ürününün fotoğrafı

Dört USB bağlantı noktası ve bir mikro USB sayesinde bağlantıya kafa yormayın

Tek seferde tüm cihazlarınızı şarj edin. Tablet, akıllı telefon veya taşınabilir oyun konsolundan; dijital fotoğraf makineleri ve video kameralara kadar her cihazınızı şarj edin. Dört USB bağlantı noktası 100 saate kadar kesintisiz 6,9 A güç sağlayabilir. Hareket halindeyken gelişmiş teknik özellikli cihazları şarj etmek için idealdir. Ek mikro USB bağlantı noktası hem şarj cihazınızı, hem de diğer cihazlarını aynı anda doğrudan şarj edebilmenizi destekler. 

Taşınabilir Şarj Cihazı ürününün fotoğrafı

Hareket halindeyken cihazınızı sekiz defa tam şarj edin 

İster hızlı bir güç takviyesi yapmak, ister tam şarj etmek isteyin bu taşınabilir şarj cihazının pili, akıllı telefonunuzu sekiz defaya kadar şarj edecek kapasiteye sahiptir. Kampa veya festivallere götürebilir ya da sadece yedek güç kaynağı olarak kullanabilirsiniz. 

İki kullanışlı LED göstergesiyle şarj durumunuzu kontrol edin 

Faydalı LED göstergeler sayesinde cihazınızın şarj durumundan haberdar olun. Yeşil gösterge, bağlı bir cihazın tamamen şarj olduğunu size bildirir. Turuncu gösterge ise cihaz şarj edilirken şarj durumunu bildirir. Turuncu gösterge, aynı zamanda şarj cihazının güç seviyesini de gösterir. Evden çıkmadan kontrol edebilmek için harika bir özelliktir.