İçeriğe Atla
Taşınabilir USB Şarj Cihazı ürününün görüntüleri
Taşınabilir USB Şarj Cihazı ürününün görüntüleri

Özellikler

Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Teknolojisi

Sony'nin yeni CP-R10 USB Taşınabilir Şarj Cihazı, yalnızca 30 dakika içinde cihazınızı %50 oranında şarj etme kapasitesine sahiptir .

Güçlü 10.000 mAh kapasiteli Lityum İyon Polimer pil

CP-R10'da Sony üretimi şarj edilebilir güçlü bir pil bulunur. Lityum iyon polimerden üretilen dahili pil, 10.000 mAh şarj kapasitesiyle bir akıllı telefonu 4 defaya kadar tam şarj edebilir.

Hareket halindeyken cihazınızı dört kereye kadar tam şarj edin

İster hızlı bir güç takviyesi yapmak ister tam şarj etmek isteyin, CP-R10'un pili akıllı telefonunuzu dört defaya kadar şarj edecek kapasiteye sahiptir. Kampa götürebilir, uzun uçuşlarda yanınıza alabilir ya da yedek güç kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Çoğu akıllı telefonla uyumludur

Bu taşınabilir şarj cihazı çoğu akıllı telefonla uyumludur, yani telefonunuzu değiştirseniz bile kullanmaya devam edebilirsiniz. Birlikte verilen mikro USB kablosu sayesinde hemen hemen her telefonu ve ayrıca küçük tabletleri, fotoğraf makinelerini, taşınabilir hoparlörleri ve daha birçok cihazı şarj edebilirsiniz.

Yüksek Şarj Döngüsü

"Hibrid Jel" teknolojisi sayesinde CP-R10, yüksek dayanıklılık oranına sahiptir ve 1000 kez şarj edildiğinde kapasitesinin %90'ını korur.

4 LED Pil Göstergesi

Akıllı telefonunuzu şarj etmek için yeterli güç olup olmadığını ya da CP-R10'u şarj etme vakti gelip gelmediğini bir bakışta anlayabilmeniz için ünitede 4 kademeli LED pil göstergesi bulunur.

Kolay taşınabilirlik sunan ince, hafif tasarım

Taşınabilir CP-R10 sadece 275 g ağırlığındadır, yani çantanıza koyabilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz. Sadece 21,8 mm kalınlığında, 126 mm uzunluğunda ve 66 mm genişliğinde olan bu yüksek kapasiteli şarj cihazı, normal bir akıllı telefonla hemen hemen aynı olan boyutlarıyla seyahat edenler için idealdir. Ayrıca kusursuz, zarif tasarımı mevcut teknolojik aksesuarlarınızı mükemmel şekilde tamamlar.

Mikro USB

Gücünüz bir daha asla tükenmesin. CP-R10 ile birlikte mikro USB kablosu verilir, yani nereye giderseniz gidin istediğiniz zaman pili şarj edebilirsiniz.

Bir yıl kullanılmasa bile tam şarjın %80'ini korur

Taşınabilir şarj cihazı, ihtiyaç duyduğunuzda işinize yarayacak kadar güç sağlayamıyorsa çantanızda boşa yer kaplar. CP-R10, doğal şarj kaybını en aza indirmek için tasarlanmıştır. Bu sayede bir yıl hiç kullanılmasa bile tam şarjının %80'ine kadarlık kısmını korur. CP-R10'u ister acil durum çantanızın bir parçası olarak ister çekmecenizde yedek güç kaynağı olarak saklayın, ihtiyaç duyduğunuzda kullanıma hazır olacağından emin olabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Akıllı telefonunuzu Qualcomm® Quick Charge™ uyumlu CP-R10 taşınabilir USB şarj cihazı ile şarj ederek vakit kaybetmeyin. Yüksek kapasiteli dahili 10.000 mAh lityum iyon pille yolunuza devam edin. Çantanıza sığan kompakt tasarım, akıllı telefonunuzu dört defa tam şarj eder. Pili şarj etmek için mikro USB kablosunu (birlikte verilir) veya AC adaptörünü (birlikte verilmez) kullanın.
  • Quick Charge 2.0 Uyumlu

  • Dahili 10.000 mAh Lityum İyon pil

  • Yaklaşık 1000 şarjda kapasitesinin %90'dan fazlasını korur

  • Akıllı telefonları 4 kez şarj eder

  • 4 LED Pil Göstergesi

Pil Kapasitesi
10.000 mAh
Taşınabilir Şarj Süresi
AC adaptörü: Yaklaşık 8 saat, USB bağlantı noktası: Yaklaşık 23 saat
Besleme Süresi
Mikro USB: Yaklaşık 200 dk (5 V 2,0 A); Yaklaşık 100 dk (9 V 2,0 A); Yaklaşık 100 dk (12 V 1,5 A)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi