Taşınabilir Şarj Cihazı (5000 mAh) ürününün görüntüleri
Taşınabilir Şarj Cihazı (5000 mAh) ürününün görüntüleri
Taşınabilir Şarj Cihazı (5000 mAh) ürününün görüntüleri

Özellikler

İnce ve şık tasarımıyla kolay taşınabilirlik

Taşınabilir CP-V5B son derece ince ve hafiftir, böylece cihazı rahatça çantanıza atıp dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Ayrıca yuvarlak köşeler sergileyen sade ve zarif tasarım mevcut teknolojik aksesuarlarınızı mükemmel şekilde tamamlar.

5000 mAh: Akıllı telefon için 1,5 defaya kadar şarj

Taşınabilir şarj cihazı, şarjı bitene kadar akıllı telefonunuzu maksimum 1,5 defa şarj edebilir. Kampa götürebilir, uzun uçuşlarda yanınıza alabilir ya da yedek güç kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Sony Güvenli Şarj

Taşınabilir şarj cihazlarımız, Isıya Dayanıklı Tasarımları, Akıllı Güç Kontrol işlevi ve özel Jel Polimer Pil teknolojisiyle sürekli kullanımda güvenli ve güvenilir performansı korur.

Sony Güvenli Şarj özelliği hakkında daha fazla bilgi alın

Cihazdan şarj işlevi dahil

Taşınabilir şarj cihazınızı, cihazınızla aynı hatta bağlayın, ikisi de aynı prizden şarj olsun. Önce bağlı cihazınızı tam olarak şarj eder, ardından otomatik olarak taşınabilir şarj cihazınızı şarj etmeye geçer.

Hızlı şarj için 1,5 A çıkış

Akıllı telefonunuzu AC prize takılan şarj cihazı kadar hızla şarj edin - geleneksel taşınabilir şarj cihazlarından 3 kata kadar daha hızlı.

Yüksek şarj döngüsü: 1000 kez şarj edilebilir

CP-V5B taşınabilir şarj cihazı, jel-polimer pil sayesinde 1.000 defaya kadar şarj edilebilir.

Zarif mat yüzey

Bu taşınabilir şarj cihazının yüksek kaliteli mat yüzeyi stilinize lüks bir dokunuş katar ve cihazı yanlışlıkla düşürmenizi engelleyen konforlu bir tutuş sağlar.

USB cihazlarınızla uyumludur

Cihazla birlikte verilen mikro USB kablosunu kullanarak akıllı telefonların yanı sıra tabletleri, fotoğraf makinelerini ve diğer USB cihazlarını şarj edin.

Teknik Özellikler
CP-V5B taşınabilir USB şarj cihazıyla gücünüz hiç bitmesin ve dışarı çıkmaya her zaman hazır olun. Zarif mat bir yüzey ve yuvarlak bir biçim sergileyen ince ve şık tasarımıyla çantanıza rahatça sığar ve akıllı telefonunuzu 1,5 defaya kadar şarj eder.
  • Dahili 5000 mAh Lityum iyon polimer pil

  • Jel-polimer pil sayesinde 1000 defa şarj edilebilir

  • Kolay taşınabilirlik için ergonomik, yuvarlak köşeleriyle 10,3 mm inceliğinde

  • Zarif mat yüzey

  • Akıllı telefonları 1,5 defaya kadar şarj edebilir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi