Görüntülerle Hayal Gücünü Birleştirmek

Tek Montaj Bağlantısı, sınırsız yaratıcı potansiyel sunan çeşitli fotoğraf makinesi gövdeleri ve lensler sayesinde Full Frame ile APS-C, fotoğrafla video, amatörlerle profesyoneller arasında bağ kurup gelişmiş Sony görüntüleme teknolojilerini E mount platformu üzerinden bir araya toplar.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Tek Montaj Bağlantısı. E mount ile sorunsuzca bağlanın.

Kompakt ve hafif olan E mount, APS-C ile Full Frame’i, Alpha aynasız fotoğraf makineleri ile profesyonel video kameraları ve giriş düzeyi ekipmanlar ile üst düzey ekipmanları birbirine bağlar. APS-C gövdelerde Full Frame lensler kullanın ve hatta E mount lensleri profesyonel video kameralara takın.

E mount. İçinizdeki gücü serbest bırakın.
Geleceğe hazır entegre tasarım görüntüsü
Geleceğe hazır entegre tasarım

Uçtan uca tasarım yaklaşımımız; hızlı ve doğru otomatik netleme ve çekim hızları ve görüntü sabitleme için gövde algoritmalarından faydalanır. Ayrıca gerçekten tavizsiz optik tasarımın süper yüksek çözünürlüklü gövdelerle bir araya gelmesi zarif, köşeden köşeye netlik sağlar.

Hem fotoğraflar hem de videolar için ideal

Diğer lens sistemlerinin aksine, video çekimi E mount lens tasarımının temel bir parçasıdır. Fotoğraf makinesi gövdelerimizle birlikte kullanılan son teknoloji ürünü AF algoritmaları ve aktüatörlerle netleme güvenilir ve akıcıdır. Görüş açısı dalgalanması (nefes) ve eksen kayması gibi netleme sorunları bastırılır, tıklamasız iris kontrolü de video çekimine uygun kullanım sağlar.

Hem fotoğraflar hem de videolar için ideal görüntüsü
Sınırsız olanaklar

E mount, hem fotoğrafçılara hem de videograflara ifadeler dünyasının kapılarını açar. Serbestçe APS-C’den Full Frame’e geçin, anlık çekim lenslerinizle video blog çekimleri yapın veya yaban hayatı belgeselleri için video kameralara süper telefoto lensler takın.

Tek Montaj Bağlantısı ile istediğinizi yaratın
Alpha aynasız fotoğraf makineleri görüntüsü
Alpha aynasız fotoğraf makineleri
Alpha E mount lensler görüntüsü
Alpha E mount lensler
Profesyonel video kameralar görüntüsü
Profesyonel video kameralar
Tek Montaj Bağlantısının getirdiği teknoloji
Hayal gücümüzle oluşturduğumuz dünyaları görün