Sesli Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri
Sesli Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri

Özellikler

Mikrofon Düğmesi 

Entegre Mikrofon Düğmesi sayesinde bu uzaktan kumandayı kullanarak istediğiniz her şeyi kolayca arayabilirsiniz. Düğmeye basın ve televizyonunuzla konuşun. Zaman alıcı menülere ya da karışık ayarlara gerek yok.

Netflix ve Google Play™ düğmeleri 

Netflix düğmesine tek bir dokunuşla favori filmlerinizi ve TV programlarınızı saniyeler içinde bulun. Düğme sizi doğrudan Netflix uygulamasına götürür. Ayrıca Google Play™ düğmesini kullanarak uygulamaları, oyunları ve daha birçok içeriği arayabilirsiniz. Tüm eğlence içeriklerinize tek dokunuşla erişmenizi sağlayan bu kumanda, her şeyi kolaylaştırıyor.

Teknik Özellikler

Android TV'nizde Sesli Arama özelliğini hızlıca kullanmanıza olanak sağlayan Mikrofon düğmeli, kullanımı kolay uzaktan kumanda. Özel Netflix ve Google Play™ düğmeleri, eğlence içeriklerini bulmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Uzaktan kumanda aynı zamanda toza dayanıklı kauçuk bazlı kaplamaya sahiptir ve bu sayede kolayca temizlenebilir.
  • Sesli Arama özelliğini kullanmak için mikrofon düğmesi

  • Netflix uygulamasına kolay erişim için Netflix düğmesi

  • Google Play™ filmlerine kolay erişim için Google Play™ düğmesi

  • Toza dayanıklı kauçuk bazlı kaplama

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri