A1

Çerçevenin dışında düşünün
TELEVİZYONLAR

A1 | OLED | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

A1
Acoustic Surface™ ile A1 4K HDR OLED TV ürününün fotoğrafı

139 cm (55 inç)|164 cm (65 inç)|195 cm (77 inç)

BEnerji etiketi ve ürün fişi

3modeller

Öne Çıkan Özellikler
Her şey yanında sönük kalıyor

Derin siyah ve doğal renklerle gerçeklik hayat buluyor. 8 milyondan fazla piksel X1 Extreme™ işlemci ile hassas ve ayrı olarak kontrol ediliyor. Sony OLED TV muhteşem ve benzersiz kontrast sunuyor.

Sony 4K HDR İşlemci X1™ Extreme
Yaşanması istenen gerçeklik

4K HDR Processor X1™ Extreme

X1 Extreme görüntü ve renkleri gerçekte oldukları gibi, görmek istediğiniz şekilde gösteriyor.

Çarpıcı görüntülemeyle izleme deneyiminizi dönüştürün

Dolby Vision™

Etkileyici vurgular, derin gölgeler ve parlak renkler ile sahneleri hayata geçirin. Dolby Vision, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür.

TRILUMINOS Ekran
Hayatın parlaklığı ekstra renklerle yansıtılıyor

TRILUMINOS™ Ekran

Etrafınızı saran gerçek dünyanın canlı renklerini keşfedin. TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir paletten renk eşlemesi yaparak, her gölge ve tonu doğru şekilde üretiyor.

ACOUSTIC SURFACE™ TEKNOLOJİSİ

Hiç görmediğiniz muhteşem bir ses

Çoğu TV hoparlörünün aksine, ses ekranın tamamından geliyor ve sizi heyecan verici yeni eğlence deneyimlerine çekiyor. Görüntüler ile sesin mükemmel uyumu. 

Tek Parça tasarım konsepti: üç ödüllü
Üç tasarım ödülü sahibi

Tasarım konseptimiz “One Slate deneyiminin sanatsal estetiği” üç adet birincilik ödülü kazandı. Tüm unsurları tek yüzeye entegre ederek kablosuz ve net bir görünüm yakalayan ultra minimalist tasarımı, jüri üzerinde büyük etki yarattı. Konsept, ortamla hoş bir uyum yakalamasıyla ve doğrudan ekrandan gelen ses sayesinde eşsiz bir görsel ve işitsel deneyim yaşatmasıyla övgü aldı. 

360 derece incelik 

Bu OLED TV güzelliğin ötesine geçiyor. Stand ve hoparlörler ortadan kaybolarak yalnızca görüntünün parlaklığını geride bırakacak şekilde tasarlandı.

Sürükle
Televizyonu nasıl yeniden tanımladığımızı öğrenin
Yeni dünyalar keşfetmek için konuşmanız yeter

Hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi konuşma hızınızda bulun. Gelişmiş sesli kontrol özelliğiyle bu 4K Android TV™, uygulamalardan veya yayından filmleri ve TV programlarını size anında getirir.

Netflix, Android 4K TV'lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV'leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix'in Önerdiği TV'ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol sayesinde popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Netflix'in Önerdiği TV
Nasıl yapılır videoları
TV teknik bilgi videoları

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

8 milyon kendinden emisyonlu piksel ile OLED 4K HDR TV'deki inanılmaz kontrastı keşfedin. Görüntüler, ayrıntılı gölge ifadesi ve parlak renk sağlayan en derin siyahlarla inanılmayacak kadar gerçek. Yenilikçi Acoustic Surface™ teknolojisi, doğrudan ekrandan sürükleyici ses sağlıyor.
  • 139 cm (55 inç), 164 cm (65 inç), 195 cm (77 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 4K Yüksek Dinamik Aralık

  • 4K HDR Processor X1™ Extreme

  • OLED

  • Acoustic Surface™ teknolojisi

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri