A+Enerji etiketi ve ürün fişi

2modeller

W600B Full HD LED Teknolojili TV ürününün görüntüleri
W600B Full HD LED Teknolojili TV ürününün görüntüleri
W600B Full HD LED Teknolojili TV ürününün görüntüleri

Özellikler

Tek dokunuşla yansıtma: Dokunun, görün ve paylaşın

NFC özellikli Xperia™ telefonu TV kumandasına dokundurun ve mobil cihazınızı kablosuz olarak büyük BRAVIA® ekranına yansıtın. Karmaşık kurulumlarla uğraşmadan daha hızlı ve istikrarlı kablosuz bağlantılar kurabilir, hatta fotoğraflarınızı görüntülemek üzere BRAVIA® TV'ye gönderebilirsiniz.

Kablolu yansıtma, paylaşımı basitleştirir

Mobile High-Definition Link (MHL) ile akıllı telefonunuzdaki ortam içeriğine ve uygulamalara TV'den erişin. Doğal 4K kalitesinde* video izleyin ve fotoğraflara bakın, uygulamalarınızı büyük ekranda kullanın veya TV hoparlörlerinden MP3 müzik dinleyin. Tek kabloyla BRAVIA® TV'ye bağlanın ve telefonun pilini şarj edin. * Akıllı telefona bağlıdır; belirli telefonlar için cihaz yazılımı yükseltmesi gerekebilir.

Akıllı telefonunuzun ekranını BRAVIA® TV'ye kablosuz olarak yansıtın

Wi-Fi® aracılığıyla birkaç saniyede akıllı telefonunuzun sesini ve görüntüsünü yansıtın. Miracast™ teknolojisini kullanan bu bağlantı, resimleri ve videoları büyük ekranda yüksek çözünürlükte görüntüler. Ekran yansıtma özelliği tüm Xperia™ telefonlarla ve birçok Android cihazla çalışır.

Telefonunuz veya tabletinizle zahmetsiz kontrol

TV SideView, deneyiminizi bir Android veya iOS cihaz aracılığıyla zahmetsizce kontrol etmenizi sağlar. Programlara göz atın veya oyuncu ve bölüm bilgilerine bakın. Alakalı TV programları ve videolardan uygulamalar, web siteleri ve ağınızdaki diğer cihazlarda kayıtlı programlara kadar daha fazla içeriği kolayca keşfedin. Mobil cihazınızdan program hakkında tweet atarak izleme deneyiminizi sosyalleştirin.

Doğrudan TV'nizde PlayStation® 3 oyun akışı gerçekleştirin

PlayStation® Now özel pilot hizmeti mevcuttur. Etkileyici PlayStation® oyun dünyasına akış teknolojisini getiren PlayStation™ Now'a göz atın. Konsola ihtiyaç duymadan doğrudan Sony TV'nize aktarılan seçili PlayStation®3 oyunlarını oynayın. PlayStation® Now etkin televizyonunuza DUALSHOCK®4 kumandasını doğrudan bağlayın ve oynamaya başlayın.

Teknik Özellikler
  • 102 cm (40 inç), 152 cm (60 inç) boyutları mevcuttur

  • X-Reality PRO ile her görüntüyü geliştirin

  • Motionflow XR ile daha akıcı ve net görüntüler görün

  • ClearAudio+

  • MHL ile akıllı telefonunuzu görüntüleyin ve şarj edin

Arka aydınlatmalı tip
VAR
En/Boy Oranı
16:9
Dinamik Kontrast Oranı
1 milyondan fazla

Kutu İçeriği

RM-ED061 (Avrupa) / RM-ED059 (BK ve İrlanda) / RM-YD101 (Güney Latin Amerika) Uzaktan Kumanda, Piller (R03), AC Elektrik Kablosu, Vidalar, Masa Standı (ayrı, kurulum gerekir), Çalıştırma Talimatları, Hızlı Kurulum Kılavuzu/Ek CUE (GA)

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur