TELEVİZYONLAR

W800 | HD Ready | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

W800 Series
W800 | HD Ready | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV) ürününün fotoğrafı

80 cm (32 inç)

W800 BRAVIA TV’nin önden fotoğrafı
W800 BRAVIA TV’nin önden açılı fotoğrafı
W800 BRAVIA TV’nin arkadan açılı fotoğrafı
W800 BRAVIA TV çerçevesinin ayrıntıları
W800 BRAVIA TV’nin stantla önden fotoğrafı
W800 BRAVIA TV’nin önden fotoğrafı

Özellikler

HDR ayrıntılarını gösteren uçak görüntüsü

Yüksek Dinamik Aralık

Bu TV, filmlerin ve oyunların heyecanını canlı detaylarla HDR olarak yaşatır. HDR10 ve Hibrit Log-Gama gibi çeşitli HDR formatlarını destekler.

BRAVIA ENGINE logosu

BRAVIA ENGINE™

Tam dijital işleme özelliği sayesinde, BRAVIA ENGINE dijital yüksek görsel ve analog sinyal kaynaklı daha az gürültüyle yüksek çözünürlüklü görüntüler üretir. Ayrıca cihazın gücünü en üst düzeye çıkarıp renk ve kontrastı geliştirerek canlı renkler ve derinlik ortaya koyan görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Android TV ile eğlencenin keyfini çıkaran arkadaşlar ve aile fertleri

Android TV™

Hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi, konuşma hızınızla aynı hızda bulun. Bu Android Smart TV’nin gelişmiş sesle kontrol özelliğiyle uygulama veya yayında sunulan film ve programların keyfini anında çıkarabilirsiniz.  

TV’yi sesiyle kontrol eden bir kadın

Sesli Arama

Sesinizin gücünü kullanarak en sevdiğiniz içeriği hiç olmadığı kadar hızlı bulun. Sesli Arama sayesinde artık karmaşık gezinme veya can sıkıcı yazma işlemlerine gerek kalmadı, sormanız yeterli.

Chromecast built-in logosu

Chromecast built-in

Chromecast, mobil cihazınızdaki favori videolarınızı, oyunlarınızı ve uygulamalarınızı Chromecast built-in TV’nizde eksiksiz kaliteyle yayınlamanızı sağlar. Sevdiğiniz şeyleri süper boyuta getirmek için tek yapmanız gereken Android veya iOS ekranınızdaki Yayın düğmesine dokunmak. İçeriklerinizi yayınlayın, sonra telefonunuzda veya tabletinizde göz atmaya devam edin.

USB HDD REC logosu

USB HDD REC

İstediğiniz zaman keyfini çıkarabilmeniz için favori TV programlarınızı harici bir USB sabit disk sürücüye kaydedin. USB HDD Kayıt özelliği, 2 TB kapasiteye kadar herhangi bir USB HDD cihaza tek dokunuşla ve zamanlayıcı ayarıyla dijital yayın kaydetmenize olanak tanır. Programı izlerken REC düğmesine basarak kaydetmeye başlayın. Kayıt işlemi programın sonunda bitecektir.

Road to Zero çevre dostu logosu

Geri dönüşüm. Yenileme. Azaltma.

BRAVIA TV’ler çevrenin korunmasına katkıda bulunur. Ekran Kapalı Modu, TV’yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur.

Çevre dostu özellikler

Teknik Özellikler

Full HD kalitesine yakın görüntüler, Android TV™ ve kristal netlikte ses ile daha iyi bir eğlence deneyiminin keyfine varın.