Büyük ekran, benzersiz tasarım

Eğlence deneyimini üstün Full HD kalitesiyle yaşayın. Net, kaliteli sesten ödün vermeden oturma odanıza ferahlık katan Sony'nin yeni "Wedge" formuyla izleme deneyiminizi zenginleştirin.

A+Enerji etiketi ve ürün fişi

Ürün Fişi

Güç Tüketimi (Beklemede)
0,25 W
Ekran çözünürlüğü (H x V, piksel)
Full HD (1920 x 1080)
Etiket ve ürün fişini indir

İzlediğiniz her şeyi geliştirin

Blu-ray Disc™ filmleri ve TV yayınlarından web videolarına ve akıllı telefon kliplerine etkileyici görüntü kalitesini deneyimleyin. Sony'nin benzersiz işleme motoru, görüntü paraziti oldukça düşürülmüş en yüksek Full HD kalitesinde daha güzel sonuçlar için görüntüleri analiz eder, temizler ve geliştirir.

 • Blu-ray filmler
 • Oyunlar
 • İnternet Videoları
 • Fotoğraflar
Logo 1

Gerçekçi his, harika ayrıntılar

Blu-ray Disc™, 3D TV yayınları ve web videolarında seyir keyfini artıran, daha doğal alan derinliğine ve mükemmel detaylara sahip 3D görüntülerle 3D video izleyin.

Logo 2

Ekrandaki hareketleri akıcılaştırın

Ne izlerseniz izleyin, Motionflow XR teknolojisiyle ekrandaki hareketli sahneler akıcı bir görüntüye kavuşur.

Dinlemek için tasarlandı

ClearAudio+

Dinleme deneyiminizi izleme hissiniz kadar canlı kılın. ClearAudio+ büyüleyici ve zengin bir deneyim için TV sesini hassas bir şekilde ayarlar. Ne izliyor olursanız olun müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve ayrı ayrı duyun.

S-Force Ön Surround

Ses sinyallerini işleyerek daha etkileyici bir dinleme deneyimi oluşturur. Doğrudan çok kanallı işleme net, gerçekçi 360̊ surround ses sağlar.

Clear Phase

Düşük, orta ve yüksek frekanslarda daha yumuşak ve dengeli üretim için TV hoparlörlerinin frekans tepkisini hassas şekilde ayarlar.

Ses Büyütme

Arka plan sesleri yüksek veya dikkat dağıtıcı olduğunda bile diyaloglar ve konuşmalar kolayca anlaşılabilecek kadar net olur.

Net tizler, derin baslar

Long Duct Hoparlör

Yüksek kapasiteli hoparlör tasarımının içindeki Long Duct ile sesleri net ve tam aralıklı duyun. Ses frekansları genişletilmiş, boru benzeri yapısının içinde hassas şekilde yankılanarak bütün favori eğlencelerinizi size saf ve güçlü baslarla getirir.

Mavi ses dalgaları yayan konsol

Wedge

Her amacın harika bir şekli vardır

Büyük ekran TV'de form ve işlevin sadeliğinin verdiği keyfi yaşayın. BRAVIA® TV'nin yeni şekli, estetiği işlevsel güzellikle bir araya getiriyor. Alandan tasarruf sağlarken daha büyük hoparlör kapasitesi ile sesi geliştirir.

TV açıları
seri çizimi 1

Yer tasarrufu sağlar

Şaşırtıcı derecede küçük boyutları ve kompakt ancak sağlam standı sayesinde bu TV evinizin dekorasyonuna kolayca entegre olur.

seri çizimi 2

Mükemmel ses

Benzersiz Wedge şekli hoparlör kapasitesini zengin, güçlü ses sunacak şekilde artırmak için tasarlanmıştır.

Hızla gezinin ve aradığınızı bulun.

Hızla gezinin ve aradığınızı bulun.

Kanallar, videolar, ağınızdaki fotoğraflar, hatta YouTube™ veya PlayStation Video'daki web içeriklerinde gezinin. Hızlı TV başlatma ve çabuk uygulama açmayla sevdiğiniz içeriği anında bulun.

Hız illüstrasyonu

Hızlı Açılış

TV'nizi iki saniyeden kısa sürede açın ve bir saniyede internet içeriğine erişin. İçeriğe istediğiniz zaman erişmeniz için her işlem ve her uygulama artık her zamankinden daha hızlı.

Kilometrelerce uzaktan birlikte izleyin

Anı dünyayla paylaşın.

Eğlenceyi birlikte yaşayın: Dünyanın dört bir yanından atılan tweet'leri takip ederek TV keyfinizi zenginleştirin. Anahtar kelimenizi seçin ve izlediğiniz programla ilgili ekranda geçen yorumları okuyun. TV hiçbir zaman bu kadar sosyal olmamıştı.

Tüm futbol tutkunları için

Surround stadyum deneyiminden daha fazlası.

Maç günü deneyimini evinizde yaşayın. Live Football Mode, sesi gerçek stadyum deneyimini yaşatacak şekilde otomatik olarak ayarlar. Yeni zarif arayüz çeşitli kaynaklardan haberleri ve başlıkları görüntüler.

 • Live Football Mode
 • Ses Teknolojisi
 • Uzaktan Erişim
Kavisli TV'de akıllı telefon üzerinden fotoğraf paylaşın ve görüntüleyin

Anlarınız size ait olsun

Fotoğraf gönderin, fotoğraf paylaşın, fotoğraf alın

Android veya iOS cihazlardaki* fotoğraflara büyük ekranda bakın. Öözel anılarını paylaşan arkadaşlarınızın fotoğraflarını TV'den alın (10'a kadar cihaz desteklenir)

*Android 2.3 ve üzeri

*iOS5 ve üzeri

Her şey elinizin altında

Tüm favori çevrimiçi içeriğinizi büyük ekrana taşıyın. Filmlerden kaçırdığınız TV programlarına, müzikten en yeni YouTube™ videolarına kadar her şey burada.

 • Filmler
 • Albümler
Özellikler ve Teknik Nitelikler
Mükemmel Full HD kalitesiyle eğlence keyfini yaşayın. Net ve iyileştirilmiş sesten ödün vermeden oturma odanızda alandan tasarruf sağlayan Sony'nin yeni "Wedge" şekliyle seyir keyfinizi artırın. Kusursuz ve sezgisel yeni kullanıcı arayüzüyle TV programlarının, filmlerin, internet videolarının, fotoğrafların ve uygulamaların keyfini sürün.
 • X-Reality™ PRO

 • Wedge

 • One-Flick Entertainment

 • ClearAudio+

 • Sosyal Görüntüleme

Arka aydınlatmalı tip
VAR
En/Boy Oranı
16:9
Dinamik Kontrast Oranı
1 milyondan fazla

Kutu İçeriği

RM-ED060 (Avrupa) / RM-ED058 (İngiltere ve İrlanda) Uzaktan Kumanda, 3D Gözlük (2 adet TDG-BT400A), Piller (R03), AC Elektrik Kablosu, Vidalar, Masa Standı (ayrı, kurulum gerekir), Çalıştırma Talimatları, Hızlı Kurulum Kılavuzu/Ek CUE (GA)

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

 • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

 • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

 • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur