WD60

Herkes için eğlence

Eğlence, tam da olması gerektiği gibi. Film, TV ve uygulamalar dünyasına erişip her anın keyfini Full HD’nin ötesinde görüntü kalitesiyle yaşayın, hem de zengin ve dinamik bir müzikle. Full HD, 40 inç üzeri modellerde mevcuttur. 32 inç modeller HD Ready’dir.

AEnerji etiketi ve ürün fişi

Ürün Fişi

Güç Tüketimi (Beklemede)
0,50 W
Ekran çözünürlüğü (H x V, piksel)
1366x768
Öne çıkan özellikler
İyileştirilmiş izleme deneyimi

Her içerikte HD Ready görüntü kalitesinin tadını çıkarın. Sony'nin benzersiz X-Reality™ PRO işleme motoru güzel ayrıntılarla dolu bir izleme deneyimi için görüntüleri analiz eder, temizler ve iyileştirir. Düşük çözünürlükte aktarılan içerikler bile X-Reality PRO ile geliştirilir ve Sony, izlediğiniz her görüntüye hayat verir.

X-Reality PRO
Detayları yeniden keşfedin

X-Reality PRO görüntü işleme harika görüntü netliği için her pikselin kalitesini yükseltir. Kareler analiz edilirken inanılmaz gerçekçilik için görüntüleri iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak üzere her sahne özel görüntü veritabanımızla eşleştirilir. 

İnce ve modern

İnce bir profile sahip olan bu TV, mekanınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Mütevazı, dar çerçevesi sadece görüntüye odaklanmanızı sağlarken duvara monte etmek için de mükemmeldir.

Sevdiğiniz eğlencelerin benzerlerini bulun

İster favori bir filminizi yeniden keşfetmek ister web'de gezinmek veya sadece bir YouTube™ videosunu izlemek amacıyla olsun, Sony TV ile olanaklarınız sınırsız.

Photo Sharing Plus
Fotoğrafları kolayca paylaşın

Photo Sharing Plus, siz ve arkadaşlarınız için fotoğraf ve videoları büyük ekranda paylaşmanın kolay yoludur. En fazla 10 cihaz kullanarak arkadaşlarınızın paylaştığı özel anlar arasından favorilerinizi TV'den yakalayın.

Ekran yansıtma
Akıllı telefonunuz büyük ekranda

Ekran yansıtma, akıllı telefonunuzdaki içeriğin ve uygulamaların tadını Sony TV'nizde çıkarmanızı sağlar. Tüm anılarınızı büyütün ve aileniz ve arkadaşlarınızla büyük ekranda bunların tadını çıkarın.

USB'den Oynatma
Favori programlarınızı kaydedin

TV'nizi dijital video kayıt cihazına dönüştürün. USB HDD Kaydı ile favori TV programlarınızı harici bir USB sürücüsünde depolayarak istediğiniz zaman izleyin. 

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Film, TV ve uygulamalar dünyasını keşfedin, kristal netliğinde görüntü kalitesiyle her anın tadını çıkarın. İçeriğe hayat veren zengin ve dinamik müziklerle eksiksiz bir eğlence deneyimi yaşayın.
  • Mevcut 80 cm (32 inç)

  • WXGA Çözünürlük

  • X-Reality PRO

  • Youtube™ ve daha fazlası

  • Dahili Wi-Fi®

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur