X80C

4K UHD TV dünyasını keşfedin

Full HD'den dört kat fazla ayrıntıyla görüntülerin ne kadar kaliteli olabileceğini görün. 4K Processor X1 ile her sahneyi daha keskin, daha gerçekçi görün ve Android TV ile yeni deneyimleri keşfedin.

TELEVİZYONLAR

X80C | LED | 4K Ultra HD | Smart TV (Android TV)

X8005C Series
X80C 4K UHD ve Android TV ürününün fotoğrafı

139 cm (55 inç)

AEnerji etiketi ve ürün fişi

Ürün Fişi

Güç Tüketimi (Beklemede)
0,50 W
Ekran çözünürlüğü (H x V, piksel)
4K Ultra HD (3840 x 2160)
Resim
4K Processor X1 - Bir çip her şeyi değiştirir

Yeni 4K Processor X1, daha çok netlik, renk ve kontrast sunar

Güçlü 4K Processor X1, izlediklerinize etkileyici görüntü kalitesi kazandırır. TV yayınları ve Blu-ray Disc™'lerden DVD'lere ve 4K İnternet videolarına kadar her kaynak akıllıca analiz edilip en iyi 4K çözünürlüğümüze yükseltilir. Etkileyici netliğe, daha gerçekçi renklere ve canlı kontrasta sahip 4K görüntülerin keyfini çıkarın.

Dinamik kontrast geliştirici
Kontrast

Dinamik Kontrast Geliştirici, ekranın parlak kısımlarını daha parlak hale getirir ve karanlık kısımlarını daha koyu, derin bir siyaha dönüştürür.

Hassas renk eşleme
Renk

Hassas Renk Eşleme, her sahneyi ve pikseli ayrı ayrı analiz ederek zengin ve doğal renkler için mükemmel gölge ve tonun uygulanmasını sağlar.

4K X-Reality PRO
4K X-Reality PRO

Yıllardır devam eden video işleme ve üretim deneyiminin sonucu olarak, 4K X-Reality PRO her video karesini gerçekçi derinlik ve ayrıntılarla yükseltir ve güçlendirir.

Her görüntüyü 4K kalitesine kadar yükseltin

İzlediğiniz her şeyi gerçek 4K kalitemizde izleyin

Kaynak ne olursa olsun her bir piksel en güçlü 4K görüntü işleme teknolojimiz tarafından güzel bir şekilde yükseltilir. İzlediğiniz her şeyde üstün gerçekçiliğe sahip ayrıntılar için sahneler analiz edilir ve özel bir görüntü veritabanıyla eşleştirilir.

4K X-Reality PRO
GELENEKSEL TV
4K X-Reality PRO
4K PROCESSOR X1'Lİ TV

Full HD

Geleneksel

X1

4K Processor X1 – Hassas Ayrıntı Geliştirici

4K Processor X1; Noise Crusher, Flat Area Detection ve Super Resolution gibi algoritmalar kullanarak ultra gerçekçi ayrıntılar sunar. Bu teknolojiler bir araya gelerek doğal görünümlü, hem doğal hem de yükseltilmiş içerik üretir.

Her renk iyileştirilir

Her sahnede en doğru gölgeleri ve doğal renkleri görün. Hassas Renk Eşleme, dinamik ve gerçekçi görüntü için her bir pikseli analiz eder.

4K Processor X1 – Hassas Renk Eşleme

Hassas Renk Eşleme, geleneksel renk iyileştirmenin ötesine geçerek renkleri gerçek zamanlı olarak ayrı ayrı optimize eder. Zengin ve doğal sonuçlar için ekranın performansını en üst düzeye çıkarır, her rengin temsilini mükemmel şekilde kontrol eder.

Parlaklığı kare kare optimize edin

Dinamik Kontrast Geliştirici, izlediğiniz her şeyin kontrastını iyileştirir

4K Processor X1, ekranın dinamik parlaklık aralığının, kare kare sürekli olarak optimize edilmesini sağlar.

Dinamik Kontrast Geliştirici
geleneksel tv
Dinamik Kontrast Geliştirici
4k processor x1'li tv
Dinamik Kontrast Geliştirici — 4K Processor X1

4K Processor X1 ürününün Dinamik Kontrast Geliştirici özelliği sayesinde parlaklık aralığı kareden kareye sürekli olarak geliştirilir. Bu özellik, seviyeleri ekrandaki hareketlere göre ayarlar.

Her kaynaktan tüm 4K içeriğiniz

Artık gerçek 4K eğlence dünyasını evinizde keşfetmeye hazırsınız. BRAVIA®, 4K UHD TV yayınlarından, diske kayıtlı filmler ve çevrimiçi videolara kadar tüm kaynakları destekler. VP9, 50p/60p için HDMI ve HEVC gibi en yeni 4K standartları ile uyumluluk sayesinde içerik keyfini hemen yaşayabilirsiniz.

4K hizmetlerin akışını gerçekleştirin

HEVC, 4K video yayınlarının akışını minimum kalite kaybıyla gerçekleştirmek için kullanılan yeni bir standarttır.

Web dostu 4K

VP9 desteği sayesinde BRAVIA®, YouTube™ gibi sitelerden sorunsuz akış gerçekleştirir.

4K'ya bağlanın

Yeni HDMI standardı, 50p/60p'de 4K ayrıntılarla daha gerçekçi ve heyecan verici izleme deneyimi sunar.

Ses
Dinlemek için tasarlandı

Sesler de görüntüler kadar gerçekçi olsun. ClearAudio+, TV sesine ince ayar yaparak etrafınızı sarmasını, daha gerçekçi ve daha zengin olmasını sağlar. Ne izlerseniz izleyin, müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve birbirine karışmadan duyun.

DSEE kesintisiz net ve zengin ses sunmak için bir araya gelen ses teknolojilerimizin bir bütünüdür.

S-Force Front ses sinyallerini işleyerek daha etkileyici bir dinleme deneyimi yaratır. Doğrudan çok kanallı işleme, net ve gerçekçi 360̊° surround ses sağlar.

Clear Phase alçak, orta ve yüksek frekanslarda daha yumuşak ve dengeli üretim için TV hoparlörlerinin frekans tepkisini hassas şekilde ayarlar.

X80C'deki tüm özellikleri keşfedin
Nasıl yapılır videoları
TV teknik bilgi videoları

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Full HD'den dört kat fazla ayrıntıyla TV programları ve filmlerin ne kadar iyi olabileceğini görün. Gelişmiş 4K Processor X1 her sahneyi daha keskin ve gerçekçi bir hale getirir. Android TV ile yeni deneyimleri keşfedin.
  • 139 cm (55 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • 4K Processor X1

  • 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur