X80J

Google TV™, parlak renkler ve sesle hayat buluyor

Görüntü ve ses teknolojimizin gerçekçiliği sayesinde güzel renklerle hayat bulan bu Google TV™’de eğlence dünyalarının kapısını aralayın.

TELEVİZYONLAR

X80J / X81J | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Google TV)

X80J / X81J Series
X80J / X81J | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Google TV) ürününün fotoğrafı

108 cm (43 inç)|126 cm (50 inç)|139 cm (55 inç)|164 cm (65 inç)|189 cm (75 inç)

Nefes kesen renklerle müthiş bir gerçekçilik

TRILUMINOS PRO™ ve 4K HDR İşlemci X1™ teknolojimiz sayesinde bir milyarı aşkın renk hayat buluyor. Üstün kontrast ile izlediğiniz her şey muhteşem ölçüde gerçekçi bir his yaratır.

Çok boyutlu net ses

Çok boyutlu, net ve yüksek kaliteli ses sizi çevrelesin ve kendinizi doğrudan sahnenin ortasında hissedin.

Kanepede TV izleyen aile
Sinema heyecanını tecrübe edin

Evde gerçek sinema deneyimi için tasarlanan 4K TV’de daha fazla drama ve gerçekçilik ile favori filmlerinizi yepyeni bir şekilde izleyin. Dolby Vision™ otantik izleme için sahneleri canlandırırken, Dolby Atmos™ odayı sarıp sarmalayan sesle doldurur.

Sesiniz kadar yakın binlerce film ve program

Sesinizi kullanarak izlemek istediğinizi çabucak bulun. Sadece söyleyerek belirli bir yayını bulun. Veya "Bana bilim kurgu macera TV programlarını göster" diyerek daha geniş öneriler arayın.

Oturma odasında görüntülü sohbet sırasında arkadaşlarına el sallayan bir çiftin görüntüsü
Arkadaşlarınızla ve ailenizle büyük ekranda sohbet edin

TV’nizi kameraya bağlayarak arkadaşlarınızla ve ailenizle büyük ekranda hasret giderin. Sony, Logitech ve diğer markalardan uyumlu kameralar bulunabilir.

Ortam nasıl olursa olsun üstün görüntüler ve ses

Arkanıza yaslanın ve heyecan verici bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Işık sensörlü eşsiz Ambient Optimization teknolojimiz, görüntüyü ve sesi ortamınıza göre otomatik olarak ayarlar.

Geri dönüşüm. Yenileme. Azaltma.

BRAVIA TV’ler çevrenin korunmasına katkıda bulunur. Bu TV’nin bileşenlerinde, sektör lideri %89 geri dönüşüm oranına sahip eşsiz geri dönüştürülebilir plastiğimiz SORPLAS™ kullanılmıştır.

Dünyanın ilk bilişsel zekalı TV’si BRAVIA XR’a yükseltme yapın

Yeni Cognitive Processor XR işlemcimiz, insan beyni gibi işleyerek gerçekte görüp duyduğunuz gibi, doğal ve güzel görüntüler ile sesler üretir. Üstelik Full Array LED ile, ilave gerçekçilik için daha parlak, daha yüksek kontrastlı görüntüler elde edersiniz.

Diğer özellikleri keşfedin

Yardımcı Teknoloji logosu
Google TV’de Yardımcı Teknoloji

TV’lerimiz görme, işitme ve mobilite açısından erişilebilirlik teknolojisine sahiptir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

BRAVIA’nın yüksek rengi, kontrastı ve netliğiyle favori Google TV eğlencenizin keyfini görkemli 4K HDR kalitesinde çıkarın.

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri