X85C

Daha fazla ayrıntıyı keşfedin

Sony'nin 4K deneyimini yaşadığınızda aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak. Tüm favori TV eğlence içeriğinize ince ayrıntılar ve zarif renklerle hayat verin. Uygulamaları, oyunları ve hızla büyüyen 4K yayın ve internet içeriğini kolayca keşfedin.

TELEVİZYONLAR

X85C | LED | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

X8505C Series
X85C 4K Ultra HD ve Android TV ürününün fotoğrafı

139 cm (55 inç)|164 cm (65 inç)

AEnerji etiketi ve ürün fişi

2modeller

Resim
4K Processor X1 - Bir çip her şeyi değiştirir

4K Processor X1™ ile daha çok netliğin, rengin ve kontrastın keyfini sürün

Güçlü 4K Processor X1, izlediklerinize etkileyici görüntü kalitesi kazandırır. TV yayınları ve Blu-ray Disc™'lerden DVD'lere ve 4K internet videolarına kadar her kaynak akıllıca analiz edilip en iyi 4K çözünürlüğümüze yükseltilir. Etkileyici netliğe, daha gerçekçi renklere ve canlı kontrasta sahip 4K görüntülerin keyfini çıkarın.

Dinamik kontrast geliştirici
Kontrast

Dinamik Kontrast Geliştirici, ekranın parlak kısımlarını daha parlak hale getirir ve karanlık kısımlarını daha koyu, derin bir siyaha dönüştürür.

TRILUMINOS Ekran
TRILUMINOS Ekran

Sony'ye özel olan TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir renk paleti ve daha doğal gölgeler ve tonlarla izleme deneyiminizi zenginleştirir.

4K X-Reality PRO
4K X-Reality PRO

Yıllardır devam eden video işleme ve üretim deneyiminin sonucu olarak, 4K X-Reality PRO her video karesini gerçekçi derinlik ve ayrıntılarla yükseltir ve güçlendirir.

Her görüntüyü 4K kalitesine kadar yükseltin

İzlediğiniz her şeyi gerçek 4K kalitemizde izleyin

Kaynak ne olursa olsun her bir piksel en güçlü 4K görüntü işleme teknolojimiz tarafından güzel bir şekilde yükseltilir. İzlediğiniz her şeyde üstün gerçekçiliğe sahip ayrıntılar için sahneler analiz edilir ve özel bir görüntü veritabanıyla eşleştirilir.

4K X-Reality PRO
Geleneksel TV
4K X-Reality PRO
4K Processor X1'li TV

Full HD

Geleneksel

X1

4K Processor X1 – Hassas Ayrıntı Geliştirici

4K Processor X1; Noise Crusher, Flat Area Detection ve Super Resolution gibi yeni algoritmalar kullanarak ultra gerçekçi ayrıntılar sunar. Bu gelişmiş teknolojiler bir araya gelerek doğal görünümlü, düşük gürültülü görüntü dokuları ve hem doğal hem de yükseltilmiş içerik üretir.

Her renk canlanır

Nefes kesici doğallıktaki renklerin zengin dünyası

Daha gerçekçi renkler sunan BRAVIA®, şimdi güçlü 4K işlemci X1 ve hassas renk eşleme teknolojisiyle daha da geliştirildi. Zengin, canlı kırmızılar, yeşiller ve mavilerle her sahnenin tüm duygularını açığa çıkarın. Sony'nin benzersiz TRILUMINOS Ekranıyla en geniş renk aralığının tadını çıkarın.

TRILUMINOS ile
TRILUMINOS olmadan
4K Processor X1 – Hassas Renk Eşleme

4K Processor X1'in Hassas Renk Eşleme özelliği, geleneksel renk geliştirmenin ötesine geçerek renkleri gerçek zamanlı olarak ayrı ayrı optimize eder. Zengin ve doğal sonuçlar için ekranın performansını en üst düzeye çıkarır, her rengin temsilini mükemmel şekilde kontrol eder.

Parlaklığı kare kare optimize edin

Dinamik Kontrast Geliştirici, izlediğiniz her şeyin kontrastını iyileştirir

4K Processor X1, ekranın dinamik parlaklık aralığının, kare kare sürekli olarak optimize edilmesini sağlar.

Dinamik Kontrast Geliştirici
Geleneksel TV
Dinamik Kontrast Geliştirici
4K Processor X1'li TV
Dinamik Kontrast Geliştirici — 4K Processor X1

4K Processor X1 ürününün Dinamik Kontrast Geliştirici özelliği sayesinde parlaklık aralığı kareden kareye sürekli olarak geliştirilir. Bu özellik, seviyeleri ekrandaki hareketlere göre ayarlar.

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Uyumlu

Bu TV, HDR teknolojisiyle uyumlu olup TRILUMINOS Ekran sayesinde daha geniş renk aralığı, daha yüksek kontrast ve gelişmiş ayrıntılar sunar.

Yüksek Dinamik Aralık
YÜKSEK DİNAMIK ARALIK
Yüksek Dinamik Aralık
GELENEKSEL
Her kaynaktan tüm 4K içeriğiniz

Artık gerçek 4K eğlence dünyasını evinizde keşfedebilirsiniz. VP9, 50p/60p için HDMI gibi en yeni 4K standartları ile uyumlu olması sayesinde tüm favori içeriklerinizin keyfini sürmenizi sağlar.

Ses
Dinlemek için tasarlandı

Sesler de görüntüler kadar gerçekçi olsun. ClearAudio+, TV sesine ince ayar yaparak etrafınızı sarmasını, daha gerçekçi ve daha zengin olmasını sağlar. Ne izlerseniz izleyin, müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve birbirine karışmadan duyun.

DSEE

Dinlediğiniz her şeyde ayrıntıların farkını hissedin. DSEE kesintisiz net ve zengin ses sunmak için bir araya gelen ses teknolojilerimizin bir bütünüdür.

S-Force Ön Surround

S-Force Front ses sinyallerini işleyerek daha etkileyici bir dinleme deneyimi yaratır. Doğrudan çok kanallı işleme, net ve gerçekçi 360̊° surround ses sağlar.

Clear Phase Audio

Clear Phase alçak, orta ve yüksek frekanslarda daha yumuşak ve dengeli üretim için TV hoparlörlerinin frekans tepkisini hassas şekilde ayarlar.

X85C'nin tüm özelliklerini keşfedin
Nasıl yapılır videoları
TV teknik bilgi videoları

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sony'nin 4K deneyimini yaşadığınızda aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak. Tüm favori TV eğlence içeriğinize ince ayrıntılar ve zarif renklerle hayat verin. Uygulamaları, oyunları ve hızla büyüyen 4K yayın ve internet içeriğini kolayca keşfedin.
  • 139 cm (55 inç), 164 cm (65 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • 4K Processor X1

  • TRILUMINOS Ekran

  • Android TV

En/Boy Oranı
16:9
Triluminos™ Ekran
VAR

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur