XD94/93

Muhteşem görüntüler için güzel tasarım

Başarılı Slim Backlight Drive™ sayesinde bu 4K HDR televizyon, süper ince bir tasarımda nefes kesen görüntü kalitesi sunuyor.

TELEVİZYONLAR

XD94 / XD93 | LED | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

XD9405 / XD9305 Series
XD94 / XD93 4K HDR ve Android TV ürününün fotoğrafı

139 cm (55 inç)|164 cm (65 inç)|189 cm (75 inç)

BEnerji etiketi ve ürün fişi

3modeller

Öne Çıkan Özellikler
Red Dot Ödülleri 2016
Ödüllü Tasarım: Red Dot Ödülü 2016

2016 Red Dot Ödüllerinde bağımsız tasarımcılar, tasarım eğitmenleri ve uzman gazetecilerden oluşan 41 kişilik jüri, XD94/XD93 serisini sıradışı ürün tasarımıyla ödüllendirdi.

En güzel 4K UHD HDR TV'miz

Videoyu izleyerek yenilikçi Slim Backlight Drive™ ile güzel bir tasarıma sahip olan bu TV'nin inanılmaz incelikte olağanüstü görüntü kalitesini nasıl sunduğunu öğrenin.

Gerçekliğin penceresini ardına kadar açın

XD93, kendinizi anın içinde gibi hissetmenizi sağlayacak, izleyiciyi içine çeken yeni bir izleme deneyimi yaratıyor. Yeni nesil Sony TV'lerin ilham kaynağını keşfedin.

4K HDR ile ayrıntıları öne çıkarın

4K Yüksek Dinamik Aralık

Üst düzey görüntü kalitesi için bu TV, muhteşem 4K netliğiyle Yüksek Dinamik Aralığın (HDR) parlaklığını, renklerini ve ayrıntılarını bir araya getirir. Daha önce gizlenen karanlık gölgeler ve güneş ışıkları artık tüm netliği ve ayrıntılarıyla görünüyor. 

4K PROCESSOR X1™

Her sahnede 4K büyüsü

Gelişmiş görüntü işleme motorumuz, çözünürlüğü, renkleri ve parlaklığı dinamik olarak geliştirmek için her saniye binlerce ayar gerçekleştirerek her sahneyi 4K ve ötesinde canlılığa taşır.  

4K Netlik
4K Netlik

Görüntüler, olağanüstü netlik sağlamak için gelişmiş gürültü engelleme, ayrıntı geliştirme ve görüntü yükseltme teknolojisiyle gerçek zamanlı olarak keskinleştirilmiş ve geliştirilmiştir.

4K Renk
4K Renk

TRILUMINOS™ Ekran ve gelişmiş renk işleme teknolojisi sayesinde renkler, doğadaki kadar zengin ve canlıdır.

4K Kontrast
4K Kontrast

Daha parlak vurgular, daha derin siyahlar ve daha doğal tonlamalarla her sahnede gerçekçilik, doku ve enerji deneyiminizi artırın.

Bir tasarım şaheseri

Ödün vermeyen görüntüler ve süper ince bir tasarımla bu uygulama, oturma odanızdaki ortamı bir üst seviyeye taşır ve hayranlık uyandırır. Akıllı kablo yönetimi, kabloları gözden uzakta tutar ve bunu, tablo gibi duvara asmanıza olanak tanır.

Netflix, 2016 Android 4K TV'lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV'leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV'ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol sayesinde popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Netflix'in Önerdiği TV
Nasıl yapılır videoları
TV teknik bilgi videoları

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Başarılı Slim Backlight Drive™ sayesinde bu 4K HDR televizyon, süper ince bir tasarımda nefes kesen görüntü kalitesi sunar.
  • 139 cm (55 inç), 164 cm (65 inç), 189 cm (75 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 4K HDR

  • 4K Processor X1

  • 4K X-Reality™ PRO

  • Android TV

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur

Ödüller

Ödüller