XE94/93

Üstün parlaklık, çarpıcı gerçekçilik
TELEVİZYONLAR

XE94 / XE93 | LED | 4K Ultra HD | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

XE9405 / XE9305 Series
Slim Backlight Drive+ ile XE94 / XE93 4K HDR TV ürününün fotoğrafı

139 cm (55 inç)|164 cm (65 inç)|189 cm (75 inç)

BEnerji etiketi ve ürün fişi

3modeller

Öne çıkan özellikler

SLIM BACKLIGHT DRIVE+

Olağanüstü parlaklıkla ekranı aydınlatın

Ağaçlardan geçen güneş ışığını hissedin. Slim Backlight Drive+ ışığı ihtiyaç olan yere yönlendirerek, sahneleri ekstra parlaklık ve derin kontrastla dolduruyor.

Yaşanması istenen gerçeklik

4K HDR Processor X1™ Extreme

X1 Extreme görüntü ve renkleri gerçekte oldukları gibi, görmek istediğiniz şekilde gösteriyor.

Çarpıcı görüntülemeyle izleme deneyiminizi dönüştürün

Dolby Vision™

Etkileyici vurgular, derin gölgeler ve parlak renkler ile sahneleri hayata geçirin. Dolby Vision, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür.

X-tended Dynamic Range™ PRO
Olağanüstü kontrastla görüntülenen gerçeklik

X-tended Dynamic Range™ PRO

Parlak aydınlık alanlar ve daha derin siyahlarla dolu bir gece görünümünün tadını çıkarın. Geleneksel LED TV'lerin on katına kadar kontrastla karanlık sahneler daha karanlık ve parlak sahneler daha aydınlık görüntüleniyor.

Hayatın parlaklığı ekstra renklerle yansıtılıyor

TRILUMINOS™ Ekran

Etrafınızı saran gerçek dünyanın canlı renklerini keşfedin. TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir paletten renk eşlemesi yaparak, her gölge ve tonu doğru şekilde üretiyor.

TRILUMINOS™ Ekran
Dikkatinizi görüntü üzerinde tutmak için tasarlandı

Ultra ince profili ve ince çerçevesiyle bu TV eğlencenize odaklanmanızı sağlıyor. Kablolar önde ve arkada akıllıca saklanırken, gömme döner braket bağlantı noktalarına ve bağlantılara kolay erişim sunuyor.

Konuşmak, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu

Hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi konuşma hızınızda bulun. Gelişmiş sesli kontrol özelliğiyle bu 4K Android TV™, uygulamalardan veya yayından filmleri ve TV programlarını size anında getirir.

Netflix, Android 4K TV'lerimizi öneriyor

Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV'leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix Recommended TV'ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol sayesinde popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Netflix Recommended TV
Nasıl yapılır videoları
TV teknik bilgi videoları

TV'nizi nasıl kuracağınıza ve kullanacağınıza veya başka bir ekipmana nasıl bağlayacağınıza dair sorularınız mı var? Eğitici videolarımız, size adım adım yardımcı olacak.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Slim Backlight Drive+ ve güçlü 4K HDR Processor X1™ Extreme özelliklerimizle gerçeğe dönüşen 4K HDR görüntünün inanılmaz ayrıntılarını görün. Ultra ince profili ve her yöne dönebilen montaj özelliğiyle duvarınız için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.
  • 139 cm (55 inç), 164 cm (65 inç), 189 cm (75 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 4K Yüksek Dinamik Aralık

  • 4K HDR Processor X1™ Extreme

  • Slim Backlight Drive+

  • Android TV™

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur