TELEVİZYONLAR

ZG9 | MASTER Series | Full Array LED | 8K | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV)

ZG9 Series
ZG9 | MASTER Series | Full Array LED | 8K | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) | Smart TV (Android TV) ürününün fotoğrafı

215 cm (85 inç)|248 cm (98 inç)

DEnerji etiketi ve ürün fişi

2modeller

Öne çıkan özellikler
Full Array LED

DAHA FAZLA LED, DAHA FAZLA PARLAKLIK, DAHA FAZLA KONTRAST

(1) Geleneksel EDGE LED. (2) Full Array LED. "Temsili görüntüler.

Full Array LED TV’ler, geleneksel Edge LED TV’lere göre daha fazla sayıda, ekranın tam arkasına yerleştirilmiş LED ile aydınlatılır. Bununla birlikte Sony’nin hassas yerel karartma teknolojisi, daha doğru kontrast ve sinematik bir deneyim için TV’nin tek tek LED bölgelerini bağımsız olarak karartıp aydınlatmasını sağlar.

İşte Sony 8K, gerçekten otantik bir deneyim

Beğenilen X1™ Ultimate işlemcimizin desteklediği Sony 8K dünyasına adım atın. 4K'nın dört katı çözünürlük ve özel olarak 8K için geliştirilmiş yüksek parlaklıkla kapsamlı büyük ekran eğlencesinin keyfini çıkarın. Görüntüler derinlik, doku ve ayrıntı bakımından zengindir, görüntü alanınızı rakipsiz bir gerçekçilikle doldurur.

8K HDR logosu
X1 Ultimate logosu
Gizli ayrıntıları 8K kalitesinde yeniden yakalayın

8K X-Reality™ PRO ile, özel 8K veri tabanımızı kullanarak gerçek 8K'ya yakın bir kaliteye yükseltilir. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilip incelikle ayarlanır ve bina mimarisinde daha önce görülmesi zor olan ayrıntılar ortaya çıkarılır.

Yoğun kontrast ile sahnede daha fazlasını görün

Gölge ve ışıklardaki ayrıntıların kilidini açın. Geleneksel LED TV’lere kıyasla yirmi kata kadar daha fazla kontrasta sahip, 8K X-tended Dynamic Range™ PRO ile donatılmış bu 8K HDR TV, karanlık sahnelerin daha karanlık ve aydınlık sahnelerin daha aydınlık olmasını sağlar. Şekil ve desenlerin köprü altındaki gölgelerde ve kulenin parlak ışıkları altında nasıl göründüğüne bakın.

8K X-tended Dynamic Range PRO logosu
Backlight Master Drive logosu
Görüntüler ve sesler mükemmel uyum içinde

Gerçeğe yakın görüntüler ve buna uygun akustikle anı yaşayın. İnsanı esir alan bir görsel-işitsel performans için Sound-from-Picture Reality™ teknolojimizle bir araya gelen muhteşem ayrıntılara sahip görüntüler. 

Sound-from-Picture Reality™

Acoustic Multi-Audio™ sistemimizde, otantik bir ses için dört öne bakan hoparlör bulunur. Aksiyon ve sesin hassasiyetle hizalanmasıyla, izleme deneyiminiz çok daha kapsamlı olur.

Merkez Hoparlör Modu
Nefes kesen sesin merkezinde yatan güç

BRAVIA’nızı merkez hoparlör olarak kullanın ve diyalogları, vokalleri ve enstrümanları sıra dışı bir netlikle duyun. Sürükleyici bir sinema deneyimi yaşamak için ev sineması sisteminizi bağlamanız yeterli.

Büyük ekran, dinamik deneyim

Bu Sony 8K HDR TV, muhteşem büyük ekranda izleme için tasarlanmıştır. Güçlü görüntüler, aksiyonun tam ortasında hissettirir.

Özgün sinema deneyimi
Sinema heyecanını kucaklayın

Sinema heyecanını evde yaşayın. Dolby Vision™, özgün görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde hayata geçirir, Dolby Atmos™ ise kapsayıcı surround ses ile odayı doldurur.

Kapsamlı bir izleme deneyimi sunacak şekilde tasarlanmıştır

Bu tasarımdaki her ayrıntı, görüntü ve ses kalitesini ve bunların uyumunu hiç olmadığı kadar maksimum düzeye çıkarıyor.

Sürükle
Kablolar gizli, düzgün ve düzenlidir

Kabloları düzgün bir şekilde stantta gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucu ile yerine sabitleyin.

Kablo yönetimi
Android TV
Konuşmak, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu

Konuşma hızınızla aynı hızda hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi bulun. Bu Sony Android TV™’nin gelişmiş sesle kontrol özelliğiyle uygulama veya yayında sunulan film ve programların keyfini anında çıkarabilirsiniz.

Apple AirPlay / Apple HomeKit ile çalışır

Apple AirPlay ile, doğrudan iPhone, iPad veya Mac cihazınızdan televizyonunuza video ve ses akışı yapabilirsiniz. Apple TV’den, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari’den film ve program izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.

Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol

Set üstü ve diğer cihazlarınızı HDMI ile TV’nize bağlayın ve tek bir akıllı kumandayla tamamını kontrol edin. Yerleşik ses kontrol mikrofonu ve iyileştirilmiş düğme yerleşimiyle daha ince ve yuvarlak tasarım, kullanımı gerçekten kolaylaştırır.

Akıllı uzaktan kumanda
Erişilebilirlik işlevi
Android TV’de Yardımcı Teknoloji

TV’lerimiz görme, işitme ve mobilite açısından erişilebilirlik teknolojisine sahiptir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Görüntü İşlemcisi X1™ Ultimate ve Acoustic Multi-Audio™ özelliklerine sahip MASTER Series 8K HDR televizyonda eğlencenizi gerçek dünyaya yaklaştırın.
  • 215 cm (85 inç), 248 cm (98 inç) ekran boyutu seçeneği

  • 8K Yüksek Dinamik Aralık

  • Görüntü İşlemcisi X1™ Ultimate

  • Backlight Master Drive™

  • Acoustic Multi-Audio™

Çevre dikkate alınarak tasarlanmıştır

SONY VE ÇEVRE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir.

Daha fazla bilgi

BU ÜRÜNDEKİ ÇEVRE DOSTU ÖZELLİKLER

  • Dinamik Arka Işık Kontrolü veya piksel seviyesinde aydınlatma kontrolü, görüntü içeriği değiştikçe ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tüketimi açısından verimliliği yükseltmeye yardımcı olur

  • Güç Tasarruf Modu ekran parlaklığını ayarlayarak enerji tasarrufu bakımından katkı sağlar

  • Ekran Kapalı Modu TV'yi tam bekleme moduna almaya gerek kalmadan sesin halen dinlenebileceği şekilde ekranı kapatarak enerji tasarrufuna yardımcı olur

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri