TV’nizden en iyi şekilde faydalanın
Akış Hizmetleri

BRAVIA TV’niz, içerik ve eğlencede size en iyisini sunar. Bir düğmeye dokunarak en büyük 4K sağlayıcılarla, yüzlerce uygulama ve oyunun keyfini çıkarın.

Üç farklı ana ekran tipiyle akış hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanın.


Ana Ekranlar

Google TV™ işlevli BRAVIA’da kullandığınız ana ekran, internet bağlantınıza ve Google hesabınızda oturum açıp açmadığınıza bağlı olarak değişir.


1. “Ana mod"da tüm işlevleri kullanabilirsiniz

İnternete bağlanıp Google hesabınızla oturum açarsanız ana moda geçersiniz. Ana modda kullanarak, izleme geçmişinize göre önerilen favori içerikleriniz ana ekranda gösterilir.Google TV ™ işlevli BRAVIA’nın cazibesini en üst düzeye çıkarmak için "Ana Modu" kullanmanızı öneririz.


2. “Uygulama modu", geride izleme geçmişi bırakmaz

Bu modda, içeriklerin izleme geçmişi ana ekranda gösterilmez veya kaydedilmez. Her uygulamaya doğrudan erişebilirsiniz. [Ayarlar]-[Hesaplar ve Oturum Açma]-"Hesap Seçimi"-"Sadece Uygulama Modu" ile açabilirsiniz.3. Sınırlı işlevlerle "temel mod"

Sesli arama temel modda kullanılamaz. İnternete bağlı değilseniz veya Google hesabınızda oturum açmamışsanız bazı işlevler sınırlı olabilir.Akıllı telefonunuzdaki içerikleri BRAVIA’ya bağlayın

Google TV™ özellikli BRAVIA’da akıllı telefonunuzda kullandığınız Google hesabıyla oturum açın. Sadece akıllı telefonunuzda arama yapın ve bulunan içerikleri "istek listesine" ekleyin; bu içerikler TV’de gösterilir (*) ve sizi daha sonra arama zahmetinden kurtarır.

* "İstek Listesine" eklemek için Google motoruyla aramanız gerekir

* Bağlanan içerikler TV’nin kütüphane sekmesinde gösterilir