TV’nizden en iyi şekilde faydalanın
Ekran Yansıtma

Akıllı telefonunuzdaki fotoğraflar ve videolar gibi küçük ekran içeriklerinizi kolayca BRAVIA’nın büyük ekranına yansıtın. Chromecast built-in ile BRAVIA, akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları, müziği ve benzer içeriği BRAVIA’ya yansıtabilir.

Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuz ile BRAVIA’yı aynı Wi-Fi ağına bağlamak ve akıllı telefonunuzda görünen yayınla simgesine basmak.

* Akıllı telefon uygulaması Chromecast built-in desteği sağlamalıdır.
* "Google Photos" uygulamasıysa iPhone cihazınızdan da yayınlayabilirsiniz. (Nisan 2021 itibarıyla.)

Apple AirPlay 2 desteğiyle iPhone ile neler yapabilirsiniz?

iPhone fotoğraflarınızı BRAVIA’da görüntüleyin

iPhone, iPad veya MacBook fotoğraflarınızın ve videolarınızın keyfini aileniz ve arkadaşlarınızla beraber BRAVIA’da çıkarın. Tek yapmanız gereken BRAVIA ile cihazınızı aynı Wi-Fi ağına bağlamak ve ekranda görünen AirPlay simgesine dokunmak.iPhone, iPad veya MacBook fotoğraflarınızın ve videolarınızın keyfini aileniz ve arkadaşlarınızla beraber BRAVIA’da çıkarın. Tek yapmanız gereken BRAVIA ile cihazınızı aynı Wi-Fi ağına bağlamak ve ekranda görünen AirPlay simgesine dokunmak.


Siri ile konuşun

Örneğin, iPhone’unuza "Hey Siri, BRAVIA’yı aç" diyerek BRAVIA’nızı açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca "Hey Siri, Apple Music şarkılarını TV’de çal" diyerek iPhone’unuzdaki müziği kolayca BRAVIA’da çalabilirsiniz.

* Bravia ayarları → Apple AirPlay ve HomeKit → HomeKit ayarları, ekrandaki talimatları izleyerek ilk ayarları yapın.
* BRAVIA ile iPhone’u aynı Wi-Fi ağına bağlamanız gerekir.